+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Консультація адвоката в Україні

Консультація адвоката

Рішення будь-якого юридичного питання завжди починається з отримання консультації адвоката. Даний крок є для клієнта дуже важливим і тому до його здійснення слід підходити серйозно. Залежно від того, до якого фахівця Ви потрапите, наскільки уважно Вас вислухають, вникнути в суть існуючих проблем, в значній мірі буде залежати подальший процес врегулювання юридичного спору.

консультація адвоката з сімейного права

Враховуючи всю відповідальність даної послуги, в Юридичній компанія Рубікон консультації як фізичним, так і юридичним особам надають тільки професійні адвокати, які мають великий досвід роботи за профілем тієї проблеми, з якою звернувся клієнт. Ми вважаємо, що саме при такому підході можна врахувати всі нюанси ситуації юридичної ситуації та розробити адекватну стратегію подальших дій.

консультація адвоката з оформлення спадщини

Юридична компанія Рубікон готова надати Вам всі види консультаційних послуг, включаючи консультації з цивільних та господарських справ, консультації в разі дорожньо-транспортної пригоди, з питань врегулювання сімейних та трудових конфліктів.

консультація з реєстрації фірм

Крім того, наші адвокати надають повний спектр юридичних послуг у галузі корпоративного права. Ми будемо ефективно захищати Ваші інтереси при укладанні договорів відчуження об'єктів нерухомості, проконсультуємо за процедурою банкрутства або ліквідації підприємства, допоможемо вирішити податкові спори, повернути борги, стягнути страхові виплати.

консультація адвоката з кримінального права

Відмінною рисою роботи Юридичної компанії Рубікон, є наявність в її структурі бюро перекладів, що дозволяє надавати послуги консультації адвоката не тільки громадянам України, а й іноземцям. Наші фахівці консультують іноземних громадян з питань отримання освіти, працевлаштування, ведення економічної діяльності на території України, укладення шлюбу, легалізації документів.

консультація міграційного адвоката

Таким чином, Ви можете бути впевнені в тому, що, звернувшись в Юридичну компанію Рубікон, Ви завжди отримаєте саму повну консультацію досвідченого, що спеціалізується на вирішенні Вас цікавлять адвоката. Ми готові вирішити будь-які проблеми в самі стислі терміни з максимальною вигодою для клієнта. При цьому, фахівці Юридичної компанії Рубікон гарантують високу якість послуг, індивідуальний підхід та повну конфіденційність отриманої інформації.

консультація англомовного адвоката


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.