Консульська легалізація документів в Україні, Києві, Харкові


Консульська легалізація документів є ще одним різновидом оформлення документів для подальшого їх подання до органів іноземних держав, які не є учасниками Гаазької конвенції.
 
Консульська легалізація документів здійснюється з метою підтвердження відповідності виданих в країні документів законодавству держави їхнього походження і являє собою посвідчення дійсності підпису посадової особи, його статусу, печатки уповноваженого державного органу на документах і актах з метою використання їх на території іноземної держави.
 
Способи консульської легалізації:

  • консульська легалізація документів здійснюється на території країни, що видала документ (у нотаріуса посвідчується документ, вірність його перекладу на мову держави, де будуть використовуватись документ, легалізується, після цього слід звернутися до Міністерства юстиції з метою посвідчення автентичності підпису нотаріуса, наступним етапом в департаменті консульської служби МЗС підтверджується справжність підпису посадової особи органу Міністерства юстиції, і заключний етап - візит в консульство тієї країни, де будуть використовуватися документи, де і відбувається легалізація);
  • консульська легалізація документів на території держави, де документ необхідно надати (іноземні документи завіряються в дипломатичному представництві або консульській установі тієї держави, на території якої вони видані, далі завірені документи після перевірки за каталогом дійсності підпису, печатки та повноважень співробітника консульського відділу легалізуються в уповноваженому органі консульської служби МЗС держави, де документи будуть використані. Тут також може знадобитися нотаріально завірений переклад документа на мову держави, де будуть використовуватися документи);
  • консульська легалізація документів на території третьої держави.

 
Всі ці способи консульської легалізації документів складаються з черговості різних запевнень.
 
Департамент консульської служби легалізує наступні документи:

 
Департамент консульської служби не легалізує документи, складені на території іноземних держав. Такі документи повинні бути легалізовані консульською установою України, що знаходиться в країні походження документів. Іноземні документи можуть бути легалізовані Департаментом консульської служби МЗС України у разі відсутності в країні, що видала документи консульської установи України за умови їх засвідчення в МЗС країни походження документів та в консульській установі цієї країни, що представляє її інтереси в Україні.
 
У фізичних осіб документи на легалізацію приймаються за наявності паспорта, іншого документа, що посвідчує особу. У разі необхідності здати на легалізацію документи, що належать іншій особі або виписані на його ім'я, надається нотаріально посвідчена довіреність від власника документів.
 
У юридичних осіб документи приймаються на легалізацію при супроводі їх листом-заявкою на офіційному бланку з реквізитами та печаткою, де вказується перелік документів, мета їхньої легалізації та дані про особу, уповноважену представляти зазначені документи. При необхідності можуть вимагатися додатково підтверджуючі документи.
 
Ми надаємо послугу консульської легалізації документів за кордоном у таких країнах: Росія, Білорусія, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Казахстан, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Киргизія, Туркменістан, Таджикистан, США, Канада, Бразилія, Аргентина, Чилі, Австралія, Польща, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Румунія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Нідерланди, Бельгія, Швеція, Греція, Туреччина, Австрія, Швейцарія, Данія, Кіпр, Китай, Норвегія, Великобританія, Чорногорія, Фінляндія та інших країн.
 
Наше бюро перекладів надає послуги з перекладу документів які проходять консульську легалізацію на будь-яку іноземну мову з нотаріальним посвідченням перекладу документа.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.