Адвокат по ДТП з потерпілими у кримінальній справі


Адвокат по ДТП з потерпілими здійснює захист винуватців ДТП, які спричинили тяжкі наслідки або смерть потерпілого, захищають права, як винуватця ДТП і потерпілого, їх родичів в правоохоронних органах і суді.
 
Ситуація, коли сталося ДТП з потерпілими є дуже складною для винуватця ДТП і потерпілих і пов'язана з цілою низкою психологічних моментів і вимагає спочатку правильного підходу і залучення фахівця - адвоката по ДТП, який спеціалізується виключно на справах даної категорії.
 
Дуже часто заподіяння шкоди життю та здоров'ю осіб учасників ДТП призводить до порушення кримінальної справи, що також несе за собою цілий ряд негативних моментів.
 
І в найгіршому випадку винуватцеві ДТП, яке спричинило людські жертви ні в якому разі не варто самостійно вибудовувати і займатися своїм захистом, а необхідно звернутися за безпосередньої юридичної допомогою до адвоката по дорожньо-транспортним пригодам.
 
В рамках надання юридичних послуг по даному напрямку, крім адвоката по ДТП, до надання послуг залучаються також такі фахівці, як адвокат у кримінальних справах, адвокат по страхових спорах та інші фахівці.
 
Стаття 286 Кримінального кодексу України:
передбачає кримінальну відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Кримінальна відповідальність за даною статтею настає внаслідок порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження або ж ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, або ж якщо вони спричинили загибель кількох осіб.
 
Тільки своєчасне звернення за професійною юридичною допомогою при ДТП у багатьох випадках дозволяє мінімізувати різні ризики у вигляді кримінальної та цивільно-правової відповідальності винуватця ДТП і дозволяє у багатьох випадках максимально захистити інтереси всіх сторін ДТП
.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.