Досудове врегулювання кредитного спору, адвокат з питань банків


Як показує юридична практика, в досудовому врегулюванні спірних питань, що стосуються кредитів, найчастіше зацікавлений як позичальник, так і сам банк.

 

Власне, досудовий етап врегулювання спорів за кредитами - це заходи, що приймаються обома сторонами (банком і позичальником) після пред'явлення банком вимоги на оплату боргу без залучення і втручання суду.

 

Процес стягнення боргу в досудовому порядку як у господарському, так і в цивільному судочинстві (а саме під норми цих правових областей підпадають кредитні спори) є обов'язковим етапом при стягненні боргу. Форма та умови такого досудового врегулювання обумовлюються у кредитному договорі. Однак бувають окремі випадки, коли сторони відмовляються від цього моменту, включаючи відповідне положення в документ.

 

Якщо конфлікт з банком не зайшов занадто далеко, завжди є можливість вирішити його в досудовому порядку. Наші юристи готові надати професійний супровід і вжити всі необхідні дії, спрямовані на захист інтересів наших клієнтів.

 

Ставши представником Ваших інтересів, кредитний адвокат позбавить Вас від неприємних переговорів з банківськими службовцями, проведе юридичні консультації, направить скарги, претензії та вживатиме всі необхідні дії для проведення претензійної роботи і якнайшвидшого врегулювання виниклого спору.

 

Наші юристи також допоможуть з'ясувати правомірність вимог банку, оцінити висунуті вимоги з точки зору вигоди клієнта, запропонувати альтернативне рішення у разі потреби.

 

Досудове врегулювання кредитних суперечок вигідно як з моральних, так і з економічних позицій. Адже у разі доведення конфлікту до суду витрати на судові розгляди збільшуються в рази.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.