+38 067 208 76 15       WhatsApp       Viber       Telegram

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Досудове врегулювання кредитного спору, адвокат з питань банків


Врегулювання спору з банком

Як показує юридична практика, в досудовому врегулюванні спірних питань, що стосуються кредитів, найчастіше зацікавлений як позичальник, так і сам банк. Власне, досудовий етап врегулювання спорів за кредитами - це заходи, що приймаються обома сторонами (банком і позичальником) після пред'явлення банком вимоги на оплату боргу без залучення і втручання суду.

адвокат по кредитах

Процес стягнення боргу в досудовому порядку як у господарському, так і в цивільному судочинстві (а саме під норми цих правових областей підпадають кредитні спори) є обов'язковим етапом при стягненні боргу. Форма та умови такого досудового врегулювання обумовлюються у кредитному договорі. Однак бувають окремі випадки, коли сторони відмовляються від цього моменту, включаючи відповідне положення в документ.

стягнення боргу за кредитом

Якщо конфлікт з банком не зайшов занадто далеко, завжди є можливість вирішити його в досудовому порядку. Наші юристи готові надати професійний супровід і вжити всі необхідні дії, спрямовані на захист інтересів наших клієнтів. Ставши представником Ваших інтересів, кредитний адвокат позбавить Вас від неприємних переговорів з банківськими службовцями, проведе юридичні консультації, направить скарги, претензії та вживатиме всі необхідні дії для проведення претензійної роботи і якнайшвидшого врегулювання виниклого спору.

адвокат з кримінальних справ

Наші юристи також допоможуть з'ясувати правомірність вимог банку, оцінити висунуті вимоги з точки зору вигоди клієнта, запропонувати альтернативне рішення у разі потреби. Досудове врегулювання кредитних суперечок вигідно як з моральних, так і з економічних позицій. Адже у разі доведення конфлікту до суду витрати на судові розгляди збільшуються в рази.

адвокат по нерухомості


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.