Відновлення документів з зони АТО

У в'язі зі складною ситуацією з питань отримання повторних документів з міст, які знаходяться в зоні АТО (Донецька область, Луганська область, Крим), наші фахівці надають послуги для громадян, яким необхідно отримати або відновити документи, які раніше видавалися в зоні бойових дій, ми надаємо послуги витребування повторних документів і цих регіонів.
 
Останнім часом значно збільшилася кількість громадян у яких виникає необхідність в отриманні дублікатів документів - повторних документів з міст, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції в Луганській і Донецькій областях.

Відповідно до законодавства України, повторні документи з органів РАГС України (свідоцтво, виписка), може оформити і отримати, сама особа стосовно якої складено актовий запис, а також третя особа на підставі належним чином оформленого нотаріального доручення. Також законодавством передбачена можливість отримання Свідоцтва про народження дитини батьками, а також документів на померлих прямих родичів при наявності документів, які підтверджують спорідненість.
 
!!! Увага !!!
 
*** Свідоцтво або виписка з РАГС, оформлена без особистої присутності особи або без довіреності, або з наданням документыв які нібито підтверджують повноваження, є недійсними, і оформлення таких документів є незаконним, що може надалі спричинити дуже негативні наслідки для особи, яка вирішила оформити такий документ без довіреності або без особистої присутності - віддалено. Орган держави в який подається такий "документ" може затребувати і перевірити достовірність, дійсність оформлення такого документа.

Наші фахівці надають послуги з витребування документів з органів, які перебували на території регіонів, де в даний час проходять бойові дії:
  • свідоцтво про народження;
  • виписка про народження;
  • свідоцтво про шлюб;
  • виписка про шлюб;
  • свідоцтво про смерть;
  • виписка про смерть;
  • свідоцтво про розлучення;
  • виписка про розірвання шлюбу та інші документи.
 
Отримання і відновлення повітряних документів необхідно для самих різних цілей:
 
Після відновлення та отримання повторного документа, виписки або довідки ми можемо виконати його легалізацію, поставити апостиль на документі, здійснити переклад документа на іноземну мову та нотаріальне завірення перекладу документа.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.