Бюро перекладів у Харкові та Києві, Україні


Наше бюро перекладів в Україні пропонує клієнтам широкий спектр послуг письмового перекладу (40 іноземних мов) і усний переклад в ХарковіКиєві та інших регіонах України, а також за кордоном.

Професіоналізм перекладачів та менеджерів проектів компанії - це гарантія якості перекладів іноземних мов, на ряду, з доступною вартістю перекладацьких послуг, максимально оперативними термінами якісного виконання замовлень.

Якість послуг перекладів текстів забезпечується наявністю у компанії широкої бази професійних дипломованих перекладачів, носіїв мови, які працюють з текстами загальної та спеціалізованої тематики.

Завдяки досвіду перекладачів компанії бюро перекладів надає якісний письмовий переклад текстів і усний переклад самих різних тематик і складності, терміновий переклад: особиста і ділова переписка, юридичний переклад, економічний переклад, економіка та економічна література, переклад контрактів, договорів, юридичних документів, бухгалтерських та аудиторських звітів, угод, протоколів, установчих документів, судових рішень, наука і освіта, наукові статті, реферати, доповіді, технічний переклад, переклад інструкцій, специфікацій, медицина та фармакологія, художня література і художній переклад, IT переклад і інформатика, переклад веб-сайтів, переклад контенту сайту, рекламні матеріали, публіцистичної та художньої тематики, ліцензії, банківські документи, туризм, наукова література, заповнення анкет, переклад і завірення пакета документів для посольств та інше.

Особливо слід відзначити послугу усний послідовний переклад (багатомовне супровід), яка набуває все більшого значення і затребуваність у сучасному діловому спілкуванні з іноземними партнерами і потенційними інвесторами при проведенні переговорів, семінарів, круглих столів, ділових зустрічей, презентацій, виставок, послуги усного перекладача для супроводу клієнтів під час закордонних поїздок, під час проведення телефонних переговорів, і разом з тим ця послуга є однією з найскладніших перекладацьких послуг, якісне виконання якої у силах тільки справжніх професіоналів. Також окремо слід зазначити синхронний переклад.

Бюро перекладів надає своїм клієнтам такі види усного перекладу іноземних мов:

  • послідовний усний переклад, який є найбільш оптимальним при проведенні ділових зустрічей, організації конференцій, презентацій, виставок, екскурсій переговорів з партнерами, і при якому можливий переклад на кілька іноземних мов;
  • синхронний безперервний паралельний переклад усної мови, що застосовується при проведенні великих конференцій, ділових нарад;
  • перекладацький супровід, надання гіда-перекладача, супровід іноземних делегацій, участь перекладача в туристичних поїздках і інше.


Слід відзначити також послугу літературний переклад, яка надається вузьким колом фахівців. Бюро перекладів надає послуги кваліфікованого перекладу художньої, науково-популярної та публіцистичної літератури з обов'язковим збереженням авторського стилю при здійсненні культурної та лінгвістичної адаптації тексту.

Також перекладачами компанії в найкоротші терміни здійснюється якісний переклад з аудіо-та відео-носіїв з подальшим наданням перекладу в будь-якому форматі зручному для замовника.

Мови перекладів (більше 60 іноземних мов), у тому числі переклад рідкісних мов: російська, українська, англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, грецька, португальська, турецька, болгарська, угорська, румунська, боснійська, македонська, польська, чеська, словацька, хорватська, сербська, словенська, нідерландський (голландська), данська, норвезька, фінська, шведська, фламандський, латиська, литовська, молдавська, естонська, білоруськка, вірменська, грузинська, азербайджанська, таджицька, киргизька, туркменська, казахська, узбецька, башкирська, татарська, арабська, іврит, китайська, корейська, японська, в'єтнамська, африкаанс, дарі, монгольська, пушту, суахілі, тагальська, урду, фарсі (перська), хінді, латинь, есперанто та інші.

Додатково фахівці бюро перекладів проведуть редагування, стилістичне редагування, корекцію текстів носієм мови, вичитку і верстку перекладу один в один з оригіналом з дотриманням особливостей графічного оформлення вихідних документів, нададуть послугу копірайтинг (написання унікальних статей фахівцями з метою створення оригінального контенту сайту), Seo- копірайтинг, рерайт, нотаріальне засвідчення перекладу, засвідчення підпису перекладача на перекладі документа, засвідчення печаткою бюро перекладів.

Фахівці бюро перекладів здійснюють переклад сайту "під ключ", локалізація сайтів, наповнення сайту унікальним контентом, підтримка сайту на іноземній мові, оптимізація сайту під конкретні пошукові системи, здійснять багатомовну підтримку сайту.

Матеріали для роботи приймаються в будь-якому вигляді, на будь-яких носіях, в тому числі у вигляді рукописного тексту.

Принципи роботи Бюро перекладів «Рубікон» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісний професійний і своєчасний перелад, доступні ціни та гнучка цінова політика, гнучка система знижок, точність і повнота перекладу, використання при наданні послуг новітнього програмного забезпечення, конфіденційність перекладу, збереження наданих оригіналів документів, співпраця з постійними клієнтами.

Менеджери проектів бюро врахують вимоги та побажання клієнта до перекладу, строків здійснення проекту, якість перекладу, підберуть для його виконання команду дипломованих перекладачів що володіють необхідною термінологією і редакторів, які спеціалізуються на необхідній тематиці, які розберуться в специфіці перекладу, термінології кожного конкретного замовлення. Цінова політика бюро перекладів прийнятна для кожного клієнта, що в свою чергу не відбивається на якості послуг, що надаються.

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на увагу наших менеджерів проектів, які будуть раді врахувати всі їхні побажання, дати поради з оформлення та перекладу наданих документів.

Для корпоративних клієнтів передбачена гнучка система знижок. Прийнятна ціна на послуги бюро перекладів є одним з основних критеріїв у нашій роботі, поряд з наданням якісних послуг перекладу іноземних мов.

Відповідність загальноприйнятим у сфері перекладів стандартам і якість здійснюваних перекладів - пріоритет у нашій роботі.

Співпраця з нами гарантує отримання якісного своєчасного перекладу, здійсненого відповідно до загально прийнятих стандартів, що задовольняє всі вимоги та побажання клієнта.

Інформацію про тарифи та інші цікаві відомості про послуги, що надаються компанією, ви можете отримати у менеджерів Бюро перекладів «Рубікон» по телефону, на сайті компанії або, надіславши запит через електронну пошту, Skype. Фахівці бюро проведуть попередню оцінку обсягу та вартості перекладу проекту, щоб Ви могли оцінити витрати ще до початку робіт з перекладу. За бажанням клієнта ми виконаємо тестовий переклад невеликого обсягу тексту безкоштовно.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   Львів
Херсон   інші міста

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.