+38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90
 rubicon@tcg.net.ua
 +38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90  rubicon-ua

ru ua fr en
es it de pl

Авто адвокат юрист по ДТП в Україні


Авто адвокат і юрист по ДТП в Україні надають юридичну допомогу з питань суперечок зі страховими компаніями, про позбавлення водійських прав за порушення ПДР, оскарження штрафів, захист у кримінальних справах про заподіяння шкоди здоров'ю внаслідок ДТП або при смертельних випадках при ДТП, по цивільним справам і по справах про адміністративні правопорушення внаслідок порушення ПДР.

 

Адвокати по ДТП в Україні, мають багаторічний практичний досвід і нададуть Вам кваліфіковану юридичну консультацю, підготують необхідні документи і в разі необхідності нададуть Вам послуги представництва в судах, правоохоронних органах, перед страховою компанією тощо на будь-якій стадії судового процесу. Команда наших співробітників (адвокати по ДТП, експерти, юристи по ДТП) мають головну перевагу - спеціалізація.

 

Відшкодування збитків від ДТП з винуватця має велике значення для особи якій заподіяно майнову шкоду від дорожньо-транспортної пригоди.

 

Найбільш поширеними ситуаціями, які виникають при відшкодуванні шкоди від дорожньо-транспортної пригоди є: винуватець ДТП не застрахований (не застрахована його цивільно-правова відповідальність перед третіми особами); суми страхового відшкодування за полісом страхування цивільно-правової відповідальності не достатньо для покриття суми збитку; за постановою суду у учасників ДТП визнана обопільна вина; втрата товарного вигляду внаслідок ремонту автомобіля потерпілого в ДТП і відповідно ціни автомобіля і інше.


Напрямки юридичних послуг а рамках програми «Автоадвокат»:


Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.