+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Російськомовний адвокат в Туреччині, юридична фірма


Адвокат в Туреччині

Юридична компанія Рубікон в Туреччині протягом 5 років надає клієнтам юридичні послуги та послуги адвоката в Туреччині, в таких містах:

 

Стамбул Анталія Ізмір Бодрум Фетхіє
Анкара Аланія Кемер Мармаріс Мерсін

 

Адвокати в Туреччині надають юридичну допомогу адвоката в Туреччині турецькою, російською, німецькою та англійською мовами.

Потрібен адвокат в Туреччині?

Наші турецькі адвокати нададуть необхідні юридичні послуги та допомогу в Туреччині.

Юридичні послуги адвоката в Туреччині:

Необхідна юридична допомога адвоката в Туреччині? – зателефонуйте нам!


Наші турецькі адвокати мають значний досвід юридичної роботи в різних сферах турецького законодавства і надають професійну юридичну допомогу та юридичні послуги в Туреччині. Адвокати надаю юридичні послуги для іноземців в Туреччині російською - російськомовний адвокат в Туреччині, турецькою, німецькою та англійською мовою. Слід розуміти, що послуги професійного адвоката в Туреччині - це запорука максимально ефективного захисту клієнта. Також адвокат в Туреччині проведе кваліфіковану юридичну консультацію адвоката в Туреччині. 

 

Адвокат у кримінальних справах в Туреччині здійснює захист в поліції і суді. Юридична допомога адвоката у кримінальних справах в Туреччині за різними злочинами, і тільки професійний кримінальний адвоката в Туреччині може правильно і максимально захистити Ваші інтереси у кримінальній справі.

 

Адвокат по сімейних справах в Туреччині надасть правову допомогу з питань сімейного права, проведе розірвання шлюбу - розлучення в Туреччині і супровід шлюборозлучного процесу. Адвокат з розлучень в Туреччині або сімейний адвокат в Туреччині максимально захистить інтереси клієнта. Адвокат по цивільних справах в Туреччині надасть юридичну допомогу по поділу майна і по іншим цивільних справах. Адвоката по нерухомості в Туреччині здійснює юридичний супровід угод з нерухомістю в Туреччині. Послуги страхового адвоката в Туреччині необхідні в питаннях страхового відшкодування і страхування, а також потрібні послуги адвоката по страхових спорах в Туреччині. Оформлення спадщини в Туреччині здійснює адвокат зі спадщини в Туреччині, який оформить спадщину на нерухоме майно, бізнес, рахунки в банку.

 

Адвокат по реєстрація бізнесу в Туреччині допоможе зареєструвати фірму в Туреччині. Також ми надаємо послуги з реєстрація фірм для іноземців в Туреччині, які надає адвокат по реєстрації фірм в Туреччині. Послуги юридичне супроводження фірм в Туреччині надає адвокат по супроводу бізнесу в Туреччині. Послуги бізнес-адвоката в Туреччині надаються за напрямками: адвокат з корпоративного права в Туреччині та питань супроводу та переоформлення бізнесу; адвокат з комерційного права в Туреччині та судових спорів між фірмами, митний адвокат в Туреччині працює у справах пов'язаних з митним правом. Стягнення боргів в Туреччині з фірм і приватних осіб здійснює адвокат по стягненню боргів в Туреччині через суд і в добровільному порядку. 

 

Імміграційний адвокат в Туреччині надає послуги з імміграції. Також ми здійснюємо витребування документів в Туреччині і ставимо апостиль в Туреччині на свідоцтві, довідці, рішення суду та інших документах.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія  
Франція   інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.