+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат в Іспанії, послуги юриста, консультація


Адвокат в Іспанії, послуги юриста, консультація в Іспанії

Доводимо до Вашого відома, що в зв'язку з реорганізацією, Юридична компанія Рубікон з червня 2018 року більше не надає юридичні послуги та послуги адвоката на території Іспанії. Наші іспанські адвокати більше не надають клієнтам юридичну допомогу адвоката в Іспанії.

 

Діяльність нашої Юридичної компанії тепер повністю зосереджена на наданні юридичних, адвокатських і консалтингових послуг за кордоном в наступних країнах: Польща, Туреччина, Україна, Німеччина, Франція, Великобританія, Чехія, Ізраїль, Швейцарія, і наші адвокати та інші фахівці надають клієнтам такі юридичні послуги за кордоном:

 


Адвокати в Іспанії надавали понад 7 років юридичні послуги щодо захисту інтересів громадян і бізнесу, і надавали юридичну допомогу в Іспанії у справах різних категорій. Наші іспанські адвокати проводили юридичні консультації, складають юридичні документи і контракти, надають послуги судового представництва в багатьох містах Іспанії та надають інші юридичні послуги. Ми пропонуємо послуги досвідчених адвокатів в Іспанії в області іспанського законодавства.
 
Юридичні послуги адвоката в Іспанії: захист інтересів в суді у сімейних справах в Іспанії (укладання шлюбу, розлучення, розподіл майна, опіка над дітьми), у цивільних справах в Іспанії (майнові питання), житлове право і нерухомість, врегулювання конфліктів, стягнення боргів в Іспанії, захист авторських прав в Іспанії, корпоративні спори і податки, імміграції до Іспанії, правове забезпечення діяльності фірм, підтвердження документів і в інших справах.

 

Також адвокати і юристи в Іспанії надають додаткові послуги: реєстрація підприємств і підприємців в Іспанії, імміграція до Іспанії, юридичний супровід адвокатом угод з нерухомістю в Іспанії, апостиль, стягнення боргів в Іспанії, оформлення спадщини в Іспанії, оформлення довідок та свідоцтв, послуги перекладу іноземних мов і інше.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.