+38 067 208 76 15       WhatsApp       Viber       Telegram

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у Кракові, юрист, юридична фірма


Адвокат в КраковіЮридична компанія в Кракові надає юридичні послуг та послуги адвоката в Кракові, на території Малопольського Воєводства, Варшавів інших містах Польщі, в Україні і за кордоном. Потрібен адвокат в Кракові?

Юридичні послуги в Кракові:

 • консультація адвоката в Кракові
 • послуги адвоката в Кракові: сімейне, цивільне, спадкове, страхове, господарське, адміністративне, корпоративне право, арбітраж, підготовка юридичних документів та ведення юридичних справ в суді в Кракові. Виконання рішень польського суду та виконання рішень іноземних судів в Польщі
 • послуги адвоката для іноземців в Кракові (послуги надаються на польською, українською, російською та англійською мовами)
 • нотаріус в Кракові та нотаріальні послуги (довіреності, заяви, угоди з нерухомістю і корпоративними правами)
 • оформлення спадщини в Кракові на квартиру, будинок, землю, автомобіль, бізнес
 • юридичний супровід купівлі нерухомості в Кракові, угоди з нерухомістю, перевірка нерухомості перед купівлею, купівля-продаж житлової та комерційної нерухомості, послуги з купівлі нерухомості в Кракові, супровід і оформлення
 • реєстрація фірми в Кракові, реєстрація компанії, філії, іноземного представництва компанії; продаж готових фірм в Кракові, юридичний супровід угод з купівлі готового бізнесу, діючих фірм; ліквідація фірм і банкрутство, бухгалтерські послуги для фірм в Кракові, ведення фінансової і податкової звітності бізнесу
 • реєстрація та захист інтелектуальної власності в Кракові, авторське право, авторські свідоцтва та патенти
 • стягнення боргів і заборгованості в Кракові з бізнесу і приватних осіб, арбітраж і позасудове врегулювання
 • юридичний супровід фірм в Кракові, абонентське юридичне обслуговування фірм і бізнесу, податковий консалтинг та оптимізація оподаткування в Польщі

 • агенція перекладів в Кракові, усний і письмовий переклад, послуги перекладача, різні тематики перекладу, більше 20 іноземних мов, витребування документів з різних органів Польщі (свідоцтва, виписки, довідки, сертифікати), апостиль та консульська легалізація документів
 • бізнес-імміграція в Польщу через реєстрацію бізнесу в Польщі.

Юридична допомога адвоката в Кракові один з головних напрямків діяльності юридичної фірми. Потрібні юридичні послуги в Кракові? - зателефонуйте до нас!


Краківські адвокати професійно застосовують свої юридичні знання і надають юридичну допомогу в Кракові і в Малопольському Воєводстві для жителів Кракова, громадян Польщі і для іноземних громадян. Професійні юридичні послуги адвокат в Кракові дуже актуальні. Юристи та адвокати юридичної фірми в Кракові - це професійні юристи і адвокати з великим юридичним досвідом в сфері польського законодавства і міжнародного комерційного права. При виникненні юридичної проблеми, в першу чергу потрібна юридична консультація адвоката в Кракові. У разі виникнення юридичної проблеми консультація досвідченого адвоката в Кракові допоможе дати правильну юридичну відповідь на юридичні питання пов'язані з законодавством Польщі і допоможе вибрати оптимальний шлях вирішення юридичної ситуації. Польські адвокати і юристи надають юридичні послуги для іноземців в Кракові.

 

Часто клієнтам необхідна допомога адвоката по страхових спорах в Кракові або послуги страхового адвоката в Кракові з питань страхового відшкодування за страховими випадками при страхуванні нерухомості, вантажів та з інших питань страхового права Польщі.

 

Адвокат по сімейних справах в Кракові надає юридичну допомогу з питань: розірвання шлюбу та юридичний супровід шлюборозлучного процесу, розділ майна колишнього подружжя, аліменти на утримання дітей, встановлення батьківства, розробка та укладення шлюбного контракту та з інших питань сімейного права Польщі. Адвокат з розлучень в Кракові проведе судовий процес і оформить розлучення в Кракові. Також сімейний адвокат в Кракові максимально захистить інтереси клієнта і проведе консультацію сімейного адвоката в Кракові. Адвокат по цивільних справах в Кракові надасть юридичні послуги з поділу майна подружжя та по інших цивільних справах.

 

Оформлення спадщини в Кракові, є одним з напрямків юридичної практики наших польських адвокатів, і адвокат зі спадщини в Кракові оформить спадщину в Польщі на квартиру, будинок, землю, бізнес, автомобіль та інші об'єкти. Окремо слід відзначити надання юридичної допомоги по нерухомості і надання допомоги адвоката по нерухомості в Кракові, який надає юридичні послуги в сфері нерухомості і проводить юридичний супровід угод з нерухомістю в Кракові. Послуги нотаріуса в Кракові дуже часто затребувані з різних юридичних питань і наші фахівці надають такі нотаріальні послуги в Кракові: оформлення довіреності на представництво інтересів у нотаріуса, оформлення спадщини у нотаріуса в Кракові, реєстрація бізнесу, нотаріальний переклад документів, оформлення угоди з нерухомістю комерційною і житловою та інше.

 

Послуги бізнес-адвоката в Кракові надаються адвокатом з питань ведення бізнесу в Польщі та надаються для польських і зарубіжних фірм. Адвокат з корпоративного права в Кракові здійснює реєстрацію та супровід бізнесу в Польщі. Адвокат з адміністративного права в Кракові надає послуги фірмам з питань адміністративного права Польщі. Адвокат з господарського права в Кракові надає юридичні послуги з врегулювання спорів між фірмами в Польщі. Адвокат по податках в Кракові займається юридичними питаннями податкового права Польщі та оптимізації оподаткування бізнесу.

 

Адвокат по реєстрація бізнесу в Кракові надасть юридичні послуги для польських та іноземних клієнтів і допоможе зареєструвати фірму в Кракові. Адвокат по реєстрації фірм в Кракові зареєструє бізнес на території всієї Польщі. Адвокат по супроводу бізнесу в Кракові також надає послуги з юридичного супроводу фірм в Польщі з різних юридичних ситуацій. Також надаються послуги ліквідації фірм в Кракові в добровільному порядку і через банкрутство фірми в Кракові.

 

Імміграційний адвокат в Кракові надає імміграційні послуги в Польщі для іноземців через реєстрацію бізнесу. Також адвокат по імміграції за кордон в Кракові надає юридичні послуги по імміграція за кордон.

 

Юридична компанія в Польщі здійснює стягнення боргів в Кракові з приватних осіб і фірм, здійснює врегулювання за борговими зобов'язаннями і надає послуги арбітражу по за борговими питань. Ми здійснюємо стягнення боргів в досудовому порядку і через суд.

 

Послуги реєстрації авторських прав в Кракові є одним з ключових напрямків юридичної діяльності в Польщі. Наші адвокати в сфері авторських прав в Кракові здійснюють захист від незаконного використання об'єктів авторського права і реєстрацію прав інтелектуальної власності в Польщі, проводять збір і стягнення роялті в Польщі і відшкодування грошових коштів за незаконне використання авторських прав. Адвокат по авторському праву в Кракові допоможе зареєструвати торгову марку в Кракові, товарний знак і права на інші об'єкти інтелектуальної власності.

 

Наші перекладачі здійснюють юридичний переклад документів в Кракові і переклад текстів ділових тематик. Також послуги перекладу надає бюро перекладів іноземних мов в Кракові. Агентство перекладів в Кракові здійснює письмовий переклад в Кракові 20 іноземних мов. Додатково надається послуга нотаріальне засвідчення перекладу документів в Кракові.

 

Також в Польщі надається послуга витребування документів в Кракові з різних установ: свідоцтво про народження, смерть, шлюб, архівна довідка, довідка про несудимість, рішення суду та інші документи. Після отримання документів, якщо буде необхідно, проводиться консульська легалізація документів в Польщі або ставиться апостиль в Польщі.


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.