+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Імміграція в Іспанію, оформлення посвідки на проживання


Імміграція в Іспанію

Юридична фірма надає юридичні послуги в Іспанії з питань імміграції до Іспанії і оформлення посвідки на проживання. Однією з найбільш затребуваних юридичних послуг в Іспанії є юридична допомога адвоката в отриманні посвідки на проживання або резиденції (permiso de residencia). Міграційне право Іспанії регулює питання зміни місця проживання, оформлення віз в Іспанію, отримання посвідки на проживання в Іспанії - резиденції (permiso de residencia), отримання іспанського громадянства та інші питання міграційного права Королівства Іспанії. Юридичні послуги з імміграції до Іспанії надаються в більшості регіонів Іспанії.

Послуги з імміграції до Іспанії:

 • консультація адвоката по імміграції до Іспанії
 • правова підтримка і супровід при підготовці документів для імміграції
 • отримання посвідки на проживання в Іспанії
 • юридичний супровід імміграційного процесу
 • допомога в отриманні громадянства Іспанії
 • допомога при затриманні і вилучення паспорта через порушення візового режиму
 • оформлення «Золотої візи»
 • подовження дозволу на проживання в Іспанії і інше.

реєстрація бізнесу в Іспанії

Щороку багато людей легально іммігрують в Іспанію, яка є членом Європейського Союзу. Іспанія є привабливою для імміграції країною в першу чергу для громадян з України, Росії, Білорусії та інших країн СНД через високого рівня життя, економічної стабільності і сприятливого клімату. Істотним фактором при імміграції до Іспанії і оформленні виду на проживання в Іспанії є ретельна підготовка і оформлення документів, вибір оптимального способу імміграції в Іспанію.

купівля нерухомості в Іспанії

Типи дозволів на проживання в Іспанії:

 • без права на роботу, через акредитацію грошових коштів - autorización de residencia temporal no lucrativa (наявність певної суми грошових коштів, медична страховка, рахунок в іспанському банку, підтвердження проживання на території Іспанії, довідки про несудимість з країн де особа проживала останні 5 років, мотиваційний лист, медична довідка);
 • з правом на роботу за трудовим контрактом - autorización de residencia temporal y trabajo por cuenta ajena;
 • за Законом 14/2013 - autorizaciones reguladas por la Ley 14/2013);
 • для бізнес-іммігрантів - autorización de residencia temporal y trabajo por cuenta propia;
 • по осілості, після доведення безперервного проживання на території Іспанії протягом певного терміну - autorización de residencia temporal por circunstancias excepcionales por arraigo (необхідно довести постійне проживання претендента в Іспанії протягом 3 років, наявність трудового контракту від 1 року, необхідний сертифікат про адаптацію або сімейні зв'язків з резидентами або громадянами Іспанії, довідка про несудимість з країн де проживало особа останні 5 років.);
 • для студентів - autorización de estancia por estudios;
 • по возз'єднанню сім'ї - autorización de residencia temporal por reagrupación temporal.

оформлення спадщини в Іспанії

«Золота віза» покликана підтримувати інвестування та підприємництво в Іспанії, а також спрощує отримання посвідки на проживання в Іспанії. Золота віза дозволяє інвестора перебувати в Іспанії до 1 року. На підставі золотий візи можна отримати посвідку на проживання Іспанії з правом на роботу. Умови для оформлення золотої візи: купівля нерухомості на суму від 500.000 Євро, інвестування в акції іспанських компаній, розміщення депозиту в банку на суму понад 1.000.000 Євро, купівля державних облігацій на суму від 2.000.000 Євро, участь в бізнес-проектах.

стягнення боргів в Іспанії

По кожному із способів імміграції та оформлення посвідки на тимчасове проживання в Іспанії визначено список необхідних документів і сама процедура оформлення. Остаточне рішення про видачу посвідки на проживання в Іспанії або про надання громадянства приймають державні органи. Ніхто з іспанських адвокатів не може дати 100% гарантію по даному напрямку надання юридичних послуг.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.