Адвокат в Грузії, юрист, юридична консультація


Юридичні послуги в Грузії - адвокати


Юридична фірма Рубікон ось уже на протязі 7 років плідно співпрацює з грузинськими адвокатами. У юридичної компанії налагоджені тісні ділові контакти з юридичними компаніями в Грузії і завдяки такій юридичній співпраці, наші грузинські адвокати надають клієнтам юридичну допомогу в Грузії в таких містах як Тбілісі, Батумі, Горі, Зугдіді, Кутаїсі, Руставі і інших містах.

 

Вам необхідні послуги адвоката в Грузії? - наші грузинські адвокати нададуть Вам юридичні послуги та послуги адвоката в Грузії, юридичний супровід з правових питань: юридична консультація адвоката в Грузії, послуги адвоката в Грузії, оформлення спадщини в Грузії, юридичний супровід адвокатом угод з нерухомістю в Грузії, реєстрація фірми в Грузії, проставлення апостиля, отримання повторних документів тощо.

 

Для громадян Грузії та інших країн ми надаємо можливість отримати необхідні юридичні слуги в 30 країнах світу. Звернувшись до нас в юридичну фірму, Ви отримаєте послуги які Вам необхідні.


 

Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.