Архівна довідка з українського архіву в Україні, Києві, Харкові


Архівна довідка - це документ, який містить в собі інформацію про наявні в архівах документах відомостях щодо певних осіб, подій, юридичних фактів, які відносяться безпосередньо до предмету запиту.
 
Архівні довідки складаються виключно на основі оригіналів або засвідчених копій документів. В архівній довідці вказується дата її складання, відомості які містяться в архівних документах. Вся інформація в архівній довідці викладається в хронологічному порядку. Після складання архівної довідки, вона оформлюється на бланку архіву, підписується посадовою особою та скріплюється печаткою.
 
Відомості, які цікавлять заявника надаються в тому вигляді, в якому вони можуть бути документально підтверджені справжніми документами, які зберігаються в архіві.
 
Необхідності отримання архівної довідки виникає, зокрема, у випадках оформлення спадщини, встановлення юридичного факту, встановлення спорідненості, оформлення посвідки на проживання або громадянства і в інших випадках.
 
Види архівних довідок:

  • тематичні (містять інформацію по конкретній темі або документальне підтвердження певного факту);
  • персональні, в тому числі біографічні та генеалогічні;
  • соціально-правові (про трудовий стаж, розмір заробітної плати, службі у збройних силах, участь у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та інших військових конфліктах, про участь у партизанському і підпільному русі, про знаходження на окупованій території, перебуванні в концтаборах, знаходженні на лікуванні, про стан здоров'я, про нагородження, про присвоєння звань, про освіту та навчання, про репресії, про реабілітації, про народження, про смерть, про шлюби та інших актах цивільного стану), про творчу діяльність та авторських правах; майнових та спадкових правах, консульські - спрямовані на захист законних прав та інтересів громадян, які постійно проживають за кордоном.

 
Якщо архівний запис відсутній (загублена або знищена), то заявнику видається довідка про відсутність архівної інформації.
 
Ми надаємо допомогу в отриманні архівних довідок з більшості обласних архівів України.
 
Після отримання архівної довідки ми можемо виконати її консульську легалізацію, поставити апостиль на архівній довідці, здійснити переклад архівної довідки на іноземну мову і вислати Вам готовий документ міжнародної експрес поштою.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.