+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Апостиль та легалізація документів в Україні


Легалізація документів

Легалізація документів необхідна для надання їм юридичної сили на території іншої держави. Для того щоб документ мав юридичну силу за кордоном його необхідно легалізувати. Сутність легалізації полягає в підтвердженні повноважень, справжності підпису, печатки або штампа посадової особи, що видає документ на території іншої держави яка входить до конвенції. Дану послугу ви можете замовити в офісах нашої юридичної компанії

юридичні послуги адвоката

Документи, видані і мають юридичну силу на території однієї держави, можуть бути використані на території іншої держави тільки за умови їх легалізації у встановленому порядку.

Існує два види легалізації:

відновлення документів

Ми здійснюємо консульську легалізацію і проставлення штампа апостиль на документах: архівна довідка, видана архівними установами України, документ з органів РАЦС, нотаріальні заяви (довідка про сімейний стан), довідка про стан здоров'я (за умови її засвідчення гербовою печаткою обласного управління охорони здоров'я та Міністерства охорони здоров'я), оригінал диплома про отримання освіти, довідки, видані органами МВС України (довідка про несудимість), судові документи (рішення суду, вирок суду, постанова суду та інші), документи юридичних осіб - компаній, інші офіційні документи.

імміграція в Україну

Також наші фахівці здійснюють нострифікацію документів про освіту і Dichiarazione di valore для Італії. Ми надаємо послугу проставлення апостиля та консульської легалізації документів за кордоном у більш ніж 30 країнах світу.

письмовий переклад документів

Також ми надаємо послуги з перекладу документів на будь-яку іноземну мову з нотаріальним засвідченням перекладу документа та  послуги витребування повторних документів.


 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.