+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокатське розслідування в Україні

Адвокатське розслідування

Юридична компанія Рубікон надає допомогу клієнтам, що звернулися за такою послугою, як адвокатське розслідування. Адвокати компанії розбираються у всіх тонкощах і сферах юридичної практики і є незамінними при встановленні юридичних фактів, проводять необхідні юридичні консультації, підготують документи для пред'явлення в суди різних інстанцій.

адвокат у кримінальних справах

На жаль, не завжди існує можливість документального підтвердження юридичного факту. У таких випадках, доказом є юридичний факт, що доводиться в суді. Наприклад, таким чином доводиться факт проживання громадян в одній сім'ї і спільного ведення господарства; юридичний факт визнання батьківства, усиновлення, реєстрації або розірвання шлюбу; знаходження громадян у родинних відносинах, спільного володіння майном і багато інших.

адвокат з оформлення спадщини

Проведення адвокатського розслідування з метою встановлення юридичного факту є необхідним при вступі у спадщину, при поділі спільного майна, при оформленні громадянства.

адвокат з питань сімейного права

Важливою частиною роботи співробітників юридичної компанії є розшук боржників і стягнення боргу. Вся діяльність наших фахівців з отримання боргів завжди здійснюється тільки при чіткому дотриманні існуючих норм законодавства України. Тому нашими клієнтами є не тільки приватні особи, але і великі банки, кредитні організації, страхові та комерційні компанії.

адвокат по нерухомості

Завдяки багаторічній бездоганній роботі, юридична компанія має широкі зв'язки в різних державних і недержавних структурах, що дозволяє залучати до роботи по стягненню боргу будь-яких, необхідних в даному конкретному випадку фахівців. В результаті старанної і копіткої роботи, кожне звернення клієнтів по стягненню боргу було доводиться до логічного кінця - тобто його повернення кредитору.

адвокат з питань бізнесу

З огляду на те, що спроби самостійного повернення боргу як з фізичних, так і з юридичних осіб є складною правовою процедурою, радимо Вам звернутися до наших кваліфікованих фахівців для надання даного виду послуг. Впевнені, що така співпраця буде взаємовигідною. Ми завжди зуміємо грамотно проаналізувати всі аспекти ситуації, що склалася і здійснити комплекс заходів, результатом яких буде законне стягнення боргу з неплатника.

англомовний адвокат


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.