+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокатське розслідування в Україні

Юридична компанія «Рубікон» надає допомогу клієнтам, що звернулися за такою послугою, як адвокатське розслідування.
 
Наявні у нас в штаті фахівці розбираються у всіх тонкощах і сферах юридичної практики і виявляться незамінними при встановленні юридичних фактів, проведуть необхідні юридичні консультації, підготують документи для пред'явлення в суд.
 
На жаль, не завжди існує можливість документального підтвердження юридичного факту. У таких випадках, доведення юридичного факту що мав місце відбувається в суді. Наприклад, таким чином доводиться факт проживання громадян в одній сім'ї і спільного ведення господарства; юридичний факт визнання батьківства, усиновлення, реєстрації або розірвання шлюбу; знаходження громадян у родинних відносинах, спільному володінні майном і багато інших.
 
Проведення адвокатського розслідування з метою встановлення юридичного факту буває необхідним під час оформлення спадщини, поділі спільного майна, при оформленні громадянства.
 
Важливою частиною роботи співробітників Юридичної компанії «Рубікон» є розшук боржників і стягнення боргу. Вся діяльність наших фахівців з одержання боргів завжди здійснюється тільки при чіткому дотриманні існуючих норм законодавства України. Тому нашими клієнтами є не тільки приватні особи, а й великі банки, кредитні організації, страхові та комерційні компанії.
 
Завдяки багаторічній бездоганній роботі, Юридична компанія «Рубікон» має широкі зв'язки в різних державних і недержавних структурах, що дозволяє залучати до роботи по стягненню боргу будь-яких, необхідних у даному конкретному випадку фахівців. У результаті старанної і копіткої роботи, кожне звернення клієнтів по стягненню боргу доводиться до логічного кінця - тобто повернення боргу кредитору.
 
Враховуючи, що спроби самостійного повернення боргу як фізичних, так і юридичних осіб є складною правовою процедурою, радимо Вам звернутися до наших кваліфікованих фахівців для надання даного виду послуг. Впевнені, що така співпраця буде взаємовигідною. Ми завжди зуміємо грамотно проаналізувати всі аспекти ситуації, що склалася і здійснити комплекс заходів, результатом яких буде законне стягнення боргу з неплатника.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.