+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокати в Харківській області, юридичні послуги та допомога


Адвокат в Харківській області

 

Юридичні послуги та послуги адвокатів надаються в Харківській області в наступних районах і населених пунктах: Харківський район (Пісочин, Люботин, Мерефа, Покотилівка), Дергачі (СолоницівкаПісочинПересічне), ЗолочівВалки, Нова Водолага, КоломакВовчанськЧугуївКупянськ, Барвінкові, ІзюмБогодухів, Краснокутськ, Красноград, ЛозоваЗміїв, Балаклія, Першотравневе, Печеніги, Шевченкові, Двурічна, Великий Бурлук, Сахновщина, Кегичівка, Близнюки, Борова, Зачепилівка, Красногвардійськ.

 

У зв'язку з реорганізацією, тепер Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги, послуги адвоката в Харківській області через

юридичний офіс адвоката в Харкові

Харківські адвокати мають великий юридичний досвід і надають юридичні послуги для громадян і бізнесу в Харкові більше 15 років. Ми надаємо юридичну допомогу у справах різних категорій. Адвокати юридичної компанії в Харкові вільно володіють російською, українською та англійською мовами. Також наші професійні адвокати надають юридичні послуги у всіх регіонах України, і за кордоном в 20 країнах.

 

Звернувшись в офіс юридичної фірми, Ви отримаєте юридичні послуги в Харкові, Харківській області, по Україні та за кордоном.

 

Наші адвокати в Харкові надають деякі юридичні послуги, які не завжди можуть надати адвокати в Харківській області. Також до надання юридичних послуг ми залучаємо наших адвокатів з інших регіонів України.

Послуги адвоката в Харківській області:

 • юридична консультація адвоката в Харківській області
 • послуги адвоката в Харківській області по вирішенню судових спорів, ведення справ в районних судах Харківської області
 • кримінальний адвокат у кримінальних справах в Харківській області: вбивство, розбій, наркотики, хабар, грабіж, тілесні ушкодження, крадіжка, підробка документів, згвалтування, хуліганство, шахрайство, контрабанда, незаконний оборот зброї, викрадення автотранспорту, вимагання, ДТП з тяжкими наслідками або з смертельними наслідками - адвокат по ДТП, а також оскарження постанов ДАІ і штрафів
 • послуги адвоката для іноземців в Харківській області (послуги адвоката англійською мовою)
 • адвокат по кредитах і спорах з комерційними банками
 • адвокат по трудових спорах і адвокат з питань пенсійного права
 • супровід виконання рішень суду в Харківській області - виконавче провадження
 • адвокат по захисту прав споживачів в Харківській області
 • нотаріальні послуги в Харківській області, приватний нотаріус в Харківській області
 • оформлення спадщини в Харківській області на нерухомість і рухоме майно
 • супровід купівлі-продажу нерухомості в Харківській області
 • реєстрація фірми, ТОВ, АТ в Харківській області
 • реєстрація авторських прав в Харківській області
 • ліквідація ТОВ, АТ, ПП, підприємництва в Харківській області та банкрутство
 • стягнення боргів в Харківській області з приватних осіб і фірм за договорами та розписками
 • юридичний супровід фірм в Харківській області
 • послуги бюро перекладів в Харківській області з усного та письмового перекладу більше 30 мов
 • отримання дублікатів документів з органів РАЦС в Харківській області (свідоцтво, витяг), довідка про несудимість, інші документи, апостиль на документах та легалізація
 • імміграційні послуги з імміграції в Україну в Харківській області
 • імміграція за кордон і оформлення документів.

Потрібні послуги адвоката в Харківській області або інші юридичні послуги? - телефонуйте зараз!


Адвокати в Харківській області (Україна) надають кваліфіковану юридичну допомогу для громадян України, іноземних громадян та бізнесу. Ми надаємо юридичну допомогу адвоката в Харківській області за різними категоріями справ. Наші англомовні адвокати надають юридичні послуги адвоката для іноземців.

 

Юридична консультація адвоката в Харківській області, який має багаторічний практичний юридичний досвід, необхідна для розуміння які саме і в якому обсязі Вам знадобляться послуги адвоката.

 

Наша компанія надає юридичну допомогу адвоката у кримінальних справах в Харківській області при розслідуванні кримінальних справ і захищає інтереси обвинуваченого, підозрюваного, підсудного і потерпілого в правоохоронних органах і судах всіх рівнів.

 

Адвокат по ДТП в Харківській області у справах про адміністративні правопорушення надає юридичні послуги у справах про порушення правил дорожнього руху.

 

Адвокат по сімейних справах в Харківській області проведе розірвання шлюбу - розлучення, поділ майна, аліменти, визначення порядку участі у вихованні дитини, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав.

 

Адвокат по цивільних справах в Харківській області проведе поділ майна, визнає право власності та надасть послуги з інших питань нерухомості. Окремо слід відзначити допомогу адвоката по нерухомості, з житлового права та юридичний супровід угод з нерухомістю. Оформлення спадщини в Харківській області на рухоме і нерухоме майно проведе наш адвокат зі спадщини.

 

Приватний нотаріус в Харківській області оформить нотаріальні документи, довіреності на представництво інтересів, заяви, спадщину, зареєструє бізнес, оформить угоду з нерухомістю.

 

Адвокат по стягненню боргів в Харківській області стягне борг з фірм і громадян по розписці або за договором позики, а також надасть послуги адвоката по кредитах та судових спорах з банками. Також наші юристи надають юридичні послуги із захисту прав споживачів, а також нададуть юридичні послуги адвоката по кредитах.

 

Здійснюється витребування документів в Харківській області з органів РАЦС і інших органів: свідоцтва з РАЦС, довідка про несудимість і інші документи з подальшим проставленням апостиля або консульська легалізація документів.

 

Імміграційний адвокат в Харківській області оформить посвідки на проживання, громадянство, запрошення для іноземця, оформить робочу візу. Також надаються послуги адвокат по імміграції за кордон.

 

Адвокат по реєстрація та супроводу бізнесу в Харківській області зареєструє фірму, здійснить юридичний супровід бізнес, надасть послуги з ліквідації фірми в Харківській області. Також для бізнесу надаються послуги бізнес-адвоката, адвокат з корпоративного права, адвокат по адміністративним спорам, адвокат з господарського права, митний адвокат і адвокат по податках в Харківській області.

 

Страховий адвокат по страховим спорам в Харківській області працює з питань страхового відшкодування після ДТП, страхування нерухомості, вантажів, бізнесу, життя і здоров'я.

 

Адвокат по трудовому праву і пенсійному праву в Харківській області займається також питань захисту інтересів працівника і пенсіонерів.


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія  
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.