+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат з убивств, захист адвокатом у справах про вбивство в Києві та Харкові і по Україні

Адвокат по вбивству

Найнебезпечнішим зі злочинів, як в Україні, так і в усьому світі, є навмисне вбивство людини. Адвокати з кримінальних справ про вбивство в Києві та Харкові надають професійні адвокатські послуги із захисту клієнтів з найскладніших категорій справ на території України.

Послуги адвоката по вбивствах:

адвокат у кримінальних справах про вбивства

Не вірно думати, що вбивство може здійснити лише холоднокровна, повністю позбавлена моральних засад людина. Залежно від життєвих обставин, вчинити подібний злочин може кожен. Різниця лише в тому, яке вбивство буде здійснено. Одна справа, коли вбивство довго планується і здійснюється, наприклад, заради отримання винагороди і зовсім інша справа коли вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони.

англомовний кримінальний адвокат з убивств

Кримінальний кодекс України визначає кілька видів злочинів, пов'язаних з позбавленням життя людини. Зокрема, ст. 115 Кримінального Кодексу України встановлює покарання за даний вид злочину від семи до п'ятнадцяти років, а також покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Частина друга ст. 115 Кодексу, визначає покарання за умисне вбивство: двох або більше осіб; малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності; заручника; вчинене з особливою жорстокістю; вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб; з корисливих мотивів; з хуліганських мотивів; особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку; з метою приховати інший злочин або полегшити його вчинення; об'єднане зі зґвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом; скоєне на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб; вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116-118 цього Кодексу, - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті.

адвокат по зброї

Також існують і інші види злочинів, пов'язаних з позбавленням життя людини, а саме: умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання (ст. 116 КК України); умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів (ст. 117 КК України); умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 118 КК України); вбивство з необережності (ст. 119 КК України).

адвокат по наркотикам

Незалежно від того, з якої з вищевказаних статей, звинувачується людина, адвокат з вбивства в Києві та Харкові, повинен довести повну невинність свого клієнта, його непричетність до скоєння злочину або ж зібрати і виявити всі пом'якшувальні обставини справи, в разі коли людина дійсно скоїла злочин. Тільки допомога професійного адвоката у кримінальних справах про вбивство в Києві та Харкові допоможе вам у складній життєвій ситуації.

адвокат по розбоях

адвокат по тілесним ушкодженням


Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.