Адвокат з убивств, захист адвокатом у справах про вбивство в Харкові і по Україні

Найнебезпечнішим зі злочинів, як в Україні, так і в усьому світі, є навмисне вбивство людини. Адвокати з кримінальних справ про вбивство у Харкові надають професійні адвокатські послуги із захисту клієнтів з найскладніших категорій справ на території України.

Не правильно думати, що вбивство може здійснити лише холоднокровнаа, повністю позбавлена моральних засад людина. Залежно від життєвих обставин, вчинити подібний злочин може кожен. Різниця лише в тому, яке вбивство буде здійснено. Одна справа, коли вбивство довго планується і здійснюється, наприклад, заради отримання винагороди і зовсім інша справа коли вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони.

Кримінальний кодекс України визначає кілька видів злочинів, пов'язаних з позбавленням життя людини. Зокрема, ст. 115 Кримінального Кодексу України встановлює покарання за даний вид злочину від семи до п'ятнадцяти років, а також покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Частина друга ст. 115 Кодексу, визначає покарання за умисне вбивство: двох або більше осіб; малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності; заручника; вчинене з особливою жорстокістю; вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб; з корисливих мотивів; з хуліганських мотивів; особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку; з метою приховати інший злочин або полегшити його вчинення; об'єднане зі зґвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом; скоєне на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб; вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116-118 цього Кодексу, - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті .

Також існують і інші види злочинів, пов'язаних з позбавленням життя людини, а саме: умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання (ст. 116 КК України); умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів (ст. 117 КК України); умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 118 КК України); вбивство з необережності (ст. 119 КК України).

Незалежно від того, з якої з вищевказаних статей, звинувачується людина, адвокат з вбивства в Харкові, повинен довести повну невинність свого клієнта, його непричетність до скоєння злочину або ж зібрати і виявити всі пом'якшувальні обставини справи, в разі коли людина дійсно скоїла злочин. Тільки допомога професійного адвоката у кримінальних справах про вбивство у Харкові допоможе вам у складній життєвій ситуації.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.