Адвокат з убивств, захист адвокатом у справах про вбивство в Харкові і по Україні

Найнебезпечнішим зі злочинів, як в Україні, так і в усьому світі, є навмисне вбивство людини. Адвокати та партнери юридичної компанії надають професійні адвокатські послуги із захисту клієнтів з найскладніших категорій справ на території України: Харків, Київ, Полтава, Рівне, Львів, Одеса, Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Донецька та Луганська області.

Не правильно думати, що вбивство може здійснити лише холоднокровнаа, повністю позбавлена моральних засад людина. Залежно від життєвих обставин, вчинити подібний злочин може кожен. Різниця лише в тому, яке вбивство буде здійснено. Одна справа, коли вбивство довго планується і здійснюється, наприклад, заради отримання винагороди і зовсім інша справа коли вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони.

Кримінальний кодекс України визначає кілька видів злочинів, пов'язаних з позбавленням життя людини. Зокрема, ст. 115 Кримінального Кодексу України встановлює покарання за даний вид злочину від семи до п'ятнадцяти років, а також покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Частина друга ст. 115 Кодексу, визначає покарання за умисне вбивство: двох або більше осіб; малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності; заручника; вчинене з особливою жорстокістю; вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб; з корисливих мотивів; з хуліганських мотивів; особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку; з метою приховати інший злочин або полегшити його вчинення; об'єднане зі зґвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом; скоєне на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб; вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116-118 цього Кодексу, - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті .

Також існують і інші види злочинів, пов'язаних з позбавленням життя людини, а саме: умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання (ст. 116 КК України); умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів (ст. 117 КК України); умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 118 КК України); вбивство з необережності (ст. 119 КК України).

Незалежно від того, з якої з вищевказаних статей, звинувачується людина, адвокат у кримінальних справах, повинен довести повну невинність свого клієнта, його непричетність до скоєння злочину або ж зібрати і виявити всі пом'якшувальні обставини справи, в разі коли людина дійсно скоїла злочин. Тільки допомога професійного адвоката у кримінальних справах допоможе вам у складній життєвій ситуації.

Не намагайтеся захистити себе самомстійно!!! - Це дуже поширена помилка, яку, на жаль, здійснює багато людей. Заощадивши кошти сьогодні, завтра ви можете втратите набагато більше. Ціною такої помилки можуть стати не тільки матеріальні блага і цінності, а часто ваші нерви, здоров'я і в кінцевому підсумку життя.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.