+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у кримінальних справах про хуліганство в Харкові і по Україні

Адвокат по хуліганству в Харкові

Адвокати у кримінальних справах про хуліганство у Харкові здійснює професійний захист з різних видів кримінальних злочинів, зокрема у таких справах, як хуліганство (ст. 296 Кримінального Кодексу України).

Послуги адвоката по хуліганству:

адвокат у кримінальних справах про хулігансвто в Харкові

Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Об'єктом даного злочину є громадський порядок. Додатковим об'єктом може виступати здоров'я людини.

англомовний адвокат з кримінальних справ про хуліганство в Харкові

Під грубим порушенням громадського порядку слід розуміти дії, що заподіяли істотну шкоду особистим чи громадським інтересам або виразилися в злісному порушенні суспільної моралі. Прояв явної неповаги до суспільства полягає у відкрито вираженому, неповажному ставленні винного та інших осіб до громадському порядку, ігноруванні існуючих в суспільстві елементарних правил поведінки.

адвокат по тілесним ушкодженням у Харкові

Хуліганство може виражатися у вигляді нанесення побоїв, легких тілесних ушкоджень, знищенні чи пошкодженні майна, вчиненні погромів, публічному виконання пісень непристойного змісту тощо. Під особливою зухвалістю слід розуміти наполегливі насильницькі дії, що тривають тривалий проміжок часу. Під винятковим цинізмом слід розуміти, наприклад, прояв безсоромності, знущання над хворим тощо.

адвокат з наркотиків в Харкові

Злочин вважається закінченим з моменту вчинення особою вищевказаних дій. Хуліганство відбувається з прямим умислом і мотивом явної неповаги до суспільства.

адвокат з питань зброї в Харкові

Існує кілька видів хуліганства: хуліганство; хуліганство, вчинене групою осіб; хуліганство, вчинене особою, раніше судимою за хуліганство, або пов'язане з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, присікає хуліганські дії; хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

адвокат по розбоях в Харкові

За хуліганство кримінальний закон передбачає кілька видів покарання, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк сім років.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.