+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат з хабарів в Києві та Харкові, вимагання, отримання хабарів

Адвокат з хабарів

Адвокат у кримінальних справах про хабарі в Києві та Харкові здійснює професійний захист за різними кримінальними злочинами, зокрема про хабарі.

Послуги адвоката по у справах про хабар:

адвокат у кримінальних справах про хабарі

Хабар - прийняті посадовою особою матеріальні цінності (предмети, гроші, послуги, інша майнова вигода) за дію або бездіяльність, в інтересах хабародавця, які ця особа не могла або не повинно було робити в силу свого службового становища. Кримінальний закон встановлює відповідальність за одержання хабара, дачу хабара і провокацію хабара. Об'єктивна сторона злочину полягає в отриманні хабара, в якому б то не було вигляді.

англомовний адвокат з хабарництва

Існує два найпоширеніші способи передачі - отримання хабара: проста і завуальована. Проста форма являє собою безпосереднє вручення посадовій особі предмета хабара. Завуальована форма полягає в тому, що факт передачі-отримання хабара зовні маскується під законну угоду, договір і являє собою цілком законну операцію. Хабар може бути отриманий посадовою особою як за правомірні, так і за протиправні дії.

адвокат у справах про шахрайство

Одержання хабара визнається закінченим злочином з моменту отримання посадовою особою хоча б частини матеріальних цінностей або майнових вигод незалежно від того, чи були здійснені будь-які дії в інтересах хабародавця чи ні. Цей вид злочину характеризується виною у формі прямого умислу. Суб'єктом злочин може бути тільки посадова особа.

адвокат у справах про здирництво

Провокація хабара - це явне створення службовою особою умов і обставин, що викликають пропонування або одержання хабара, з метою подальшого викриття того, хто дав або отримав хабар. Провокація хабара є свого роду підбурювання до злочину з метою подальшого викриття особи яка його вчинила. Провокація хабара буває двох видів: до дачі хабара і до отримання хабара. Як перший, так і другий вид провокації відбуваються лише з прямим умислом.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.