Адвокат у кримінальних справах про вимагання грошей і майна в Харкові і по Україні

Адвокат у кримінальних справах надає професійну юридичну допомогу громадянам з різних видів кримінальних злочинів в Україні, зокрема у таких справах, як вимагання: Харків, Львів, Одеса, Полтава, Херсон, Київ, Чернівці, Запоріжжя та в інших містах.

Одним з видів злочинів проти власності є вимагання. Вимагання - це протиправна вимога передачі чужого майна або права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами. Також є вимаганням обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, знищення або пошкодження їх майна, а також розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці.

Предметом вимагання визнається майно (гроші, автомобіль, одяг і т.п.), право на майно (документи майнового характеру), вчинення на користь винного дій майнового характеру.

Загроза при вимаганні повинна бути реальною, а не уявною і зверненою в недалеке майбутнє. Загроза може бути усна, письмова або передаватися через інших осіб тощо. Реальність загрози полягає в тому, що винний своїми діями (словами, жестами, демонстрацією зброї) бажає, щоб у потерпілого склалося враження, що якщо він не виконає вимоги про передачу майна, то така загроза буде реалізована негайно. Злочин визнається закінченим з моменту висунення вимог здирником потерпілому, підкріплене реальною загрозою.

Кримінальний закон визначає кілька видів вимагання: вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або що завдало значної шкоди потерпілому; вимагання, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров'я особи, або яке заподіяло майнову шкоду у великих розмірах; вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження.

За вчинення цього злочину Кримінальний Кодекс України встановлює покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
 
Не намагайтеся захищатися самостійно !!! Такі самостійні спроби - це помилка, яку, здійснюю багато людей. І це призводить до дуже негативних наслідків, судимості і позбавлення волі.

 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.