+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у кримінальних справах про вимагання в Києві та Харкові, здирництво

Адвокат з вимагання

Адвокат у кримінальних справа про вимагання в в Києві та Харкові та здирництво надає професійну юридичну допомогу громадянам з різних видів кримінальних злочинів в Україні, зокрема у таких справах, як вимагання та здирництва.

Послуги адвоката з вимагання:

адвокат у кримінальних справах про вимагання

Одним з видів злочинів проти власності є вимагання. Вимагання - це протиправна вимога передачі чужого майна або права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами. Також є вимаганням обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, знищення або пошкодження їх майна, а також розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці.

англомовний адвокат з злочинів про вимагання

Предметом вимагання визнається майно (гроші, автомобіль, одяг і т.п.), право на майно (документи майнового характеру), вчинення на користь винного дій майнового характеру.

адвокат по зброї

Загроза при вимаганні повинна бути реальною, а не уявною і зверненою в недалеке майбутнє. Загроза може бути усна, письмова або передаватися через інших осіб тощо. Реальність загрози полягає в тому, що винний своїми діями (словами, жестами, демонстрацією зброї) бажає, щоб у потерпілого склалося враження, що якщо він не виконає вимоги про передачу майна, то така загроза буде реалізована негайно. Злочин визнається закінченим з моменту висунення вимог здирником потерпілому, підкріплене реальною загрозою.

адвокат по наркотикам

Кримінальний закон визначає кілька видів вимагання: вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або що завдало значної шкоди потерпілому; вимагання, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров'я особи, або яке заподіяло майнову шкоду у великих розмірах; вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження.

адвокат по тілесним ушкодженням

За вчинення цього злочину Кримінальний Кодекс України встановлює покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.