+38 067 208 76 15       WhatsApp       Viber       Telegram

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у справах про автокрадіжки в Києві та Харкові, викрадення авто

Адвокат з викрадення авто

Адвокат з автокрадіжок в Києві та Харкові здійснює професійий захист з різних видів кримінальних злочинів, зокрема у справах про викрадення автотранспорту (ст. 289 Кримінального Кодексу України) в Україні.

Послуги адвоката по угону автотранспорту:

адвокат у кримінальних справах по викрадення авто

Під незаконним заволодінням транспортним засобом, слід розуміти вчинене умисно, з будь-якою метою протиправне вилучення будь-яким способом транспортного засобу у власника чи користувача всупереч їх волі.

англомовний кримінальний адвокат по викраденню авто

Кримінальний Кодекс України визначає кілька видів злочину по незаконному заволодінню транспортними засобами: незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою; ті самі дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб або повторно, або поєднані з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони заподіяли значні матеріальні збитки потерпілому; дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчиненого організованою групою, або щодо транспортного засобу, вартість якого у двісті п'ятдесят разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Безпосереднім об'єктом даного злочину є суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження транспортним засобом. Додатковим об'єктом злочину може бути здоров'я, життя і власність громадян. Злочин визнається закінченим з моменту заволодіння чужим транспортним засобом і від'їзду на ньому з місця стоянки. При цьому на кваліфікацію не впливає, на яку відстань від'їхав винний і як довго він користувався транспортним засобом.

адвокат по наркотикам

Незаконне заволодіння транспортним засобом для поїздки на ньому при невдалій спробі завести його, проникнення в кабіну машини з метою викрадення та інші подібні дії повинні розцінюватися як замах на незаконне захоплення транспортного засобу. Злочин, передбачений статтею 289 КК України, може бути скоєно тільки з прямим умислом. Винний усвідомлює, що незаконно заволодів транспортним засобом і бажає цього.

адвокат по хуліганству

За даний вид злочину, Кримінальний Кодекс передбачає кілька видів покарання, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим - позбавлення волі на строк дванадцяти років, з конфіскацією майна.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.