Адвокат у кримінальних справах про шахрайство, захист адвокатом в Харкові і по Україні

Адвокат у кримінальних справах про шахрайство у Харкові здійснює професійний захист з різних видів кримінальних злочинів, які передбачені Кримінальним Кодексом, зокрема у таких справах, як шахрайство в більшості регіонів України.

Поширеним видом злочинів проти власності є шахрайство (ст. 190 Кримінального Кодексу України). Шахрай - це людина яка обманює інших людей з корисливих цілей. Шахрайство - заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.

На відміну від інших форм викрадення власності, при шахрайстві злочинець використовує обман чи зловживає довірою потерпілого, після чого заволодіває чужим майном або набуває право на нього. Обман або зловживання довірою, при цьому злочині, є способом заволодіння майном або придбання права на нього. Обман при шахрайстві - це хибне твердження винним про те, що свідомо не відповідає дійсності, або ж умисне замовчування про факти, що мають істотне значення. Зловживання довірою - своєрідна форма обману, яка виражається в несумлінному використанні злочинцем довіри, яку надає йому потерпілий.

Злочин визнається закінченим з моменту фактичного переходу майна або права на майно на користь винного.

Кримінальний закон розрізняє кілька видів шахрайства:
 
  • шахрайство, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб або яке завдало значної шкоди потерпілому;
  • шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки;
  • шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою.

Кримінальний Кодекс, в залежності від конкретних обставин справи, встановлює кілька видів покарання за шахрайство. Самим м'яким з них є штраф, а найсуворішим - позбавлення волі на строк до дванадцяти років, з конфіскацією майна.

 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.