Адвокат по розбоях у Харкові, розбійний напад, розбій, захист

Адвокат по розбоях у Харкові здійснює захист з різних видів злочинів, які передбачені Кримінальним кодексом України, зокрема у таких справах, як розбійний напад - розбій в Харкові та по Україні.

Одним з найбільш тяжких і небезпечних злочинів, проти власності, є розбій (ст. 187 Кримінального Кодексу України). Розбійник - той, хто займається розбоєм, нападає на людей з метою пограбування, вбивства або нанесення каліцтва. Розбій - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

Розбій істотно відрізняється від крадіжки і грабежу, в способі скоєння злочину. При розбої відбувається напад, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства. Розбій, вважається закінченим злочином з моменту нападу, не залежно від того викрадено майно чи ні.

Небезпечне для життя і здоров'я потерпілого насильство - це заподіяння легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або тимчасову втрату працездатності, середньої тяжкості або тяжкого тілесного ушкодження, а також інші насильницькі дії. Психічне насильство при розбої виражається в загрозі негайного застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу (погроза вбити, завдати тяжкі ушкодження та інше).

Соціальна небезпека розбою настільки велика, що за вчинення розбою передбачено покарання тільки у вигляді позбавлення волі, на строк від трьох до п'ятнадцяти років, в залежності від обставин справи.

Законодавець визначає кілька видів такого злочину як розбій:
 
  • розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій;
  • розбій, вчинений з проникненням в житло, або інше приміщення чи сховище;
  • розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.