+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат по розбоях в Києві та Харкові, розбійний напад, розбій, захист

Адвокат з розбіних нападів

Адвокат по розбоях в Києві та Харкові здійснює захист з різних видів злочинів, які передбачені Кримінальним кодексом України, зокрема у таких справах, як розбійний напад - розбій в Києві та Харкові та по Україні.

Послуги адвоката по розбоях:

адвокат у кримінальних справах про розбій

Одним з найбільш тяжких і небезпечних злочинів, проти власності, є розбій (ст. 187 Кримінального Кодексу України). Розбійник - той, хто займається розбоєм, нападає на людей з метою пограбування, вбивства або нанесення каліцтва. Розбій - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

англомовний кримінальний адвокат по розбоях

Розбій істотно відрізняється від крадіжки і грабежу, в способі скоєння злочину. При розбої відбувається напад, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства. Розбій, вважається закінченим злочином з моменту нападу, не залежно від того викрадено майно чи ні.

адвокат зі зброї

Небезпечне для життя і здоров'я потерпілого насильство - це заподіяння легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або тимчасову втрату працездатності, середньої тяжкості або тяжкого тілесного ушкодження, а також інші насильницькі дії. Психічне насильство при розбої виражається в загрозі негайного застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу (погроза вбити, завдати тяжкі ушкодження та інше).

адвокат по наркотикам

Соціальна небезпека розбою настільки велика, що за вчинення розбою передбачено покарання тільки у вигляді позбавлення волі, на строк від трьох до п'ятнадцяти років, в залежності від обставин справи.

адвокат по грабежам

Законодавець визначає кілька видів такого злочину як розбій: розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій; розбій, вчинений з проникненням в житло, або інше приміщення чи сховище; розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.