+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат по розбоях у Харкові, розбійний напад, розбій, захист

Адвокат по розбою в Харкові

Адвокат по розбоях у Харкові здійснює захист з різних видів злочинів, які передбачені Кримінальним кодексом України, зокрема у таких справах, як розбійний напад - розбій в Харкові та по Україні.

Послуги адвоката по розбоях:

адвокат у кримінальних справах про розбій в Харкові

Одним з найбільш тяжких і небезпечних злочинів, проти власності, є розбій (ст. 187 Кримінального Кодексу України). Розбійник - той, хто займається розбоєм, нападає на людей з метою пограбування, вбивства або нанесення каліцтва. Розбій - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

англомовний кримінальний адвокат по розбоях в Харкові

Розбій істотно відрізняється від крадіжки і грабежу, в способі скоєння злочину. При розбої відбувається напад, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства. Розбій, вважається закінченим злочином з моменту нападу, не залежно від того викрадено майно чи ні.

адвокат зі зброї в Харкові

Небезпечне для життя і здоров'я потерпілого насильство - це заподіяння легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або тимчасову втрату працездатності, середньої тяжкості або тяжкого тілесного ушкодження, а також інші насильницькі дії. Психічне насильство при розбої виражається в загрозі негайного застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу (погроза вбити, завдати тяжкі ушкодження та інше).

адвокат по наркотикам в Харкові

Соціальна небезпека розбою настільки велика, що за вчинення розбою передбачено покарання тільки у вигляді позбавлення волі, на строк від трьох до п'ятнадцяти років, в залежності від обставин справи.

адвокат по грабежам в Харкові

Законодавець визначає кілька видів такого злочину як розбій: розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій; розбій, вчинений з проникненням в житло, або інше приміщення чи сховище; розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

Послуги компанії

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.