+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у справах про наркотикі в Києві та Харкові, злочини з наркотиками

Адвокат з наркотиків

Адвокат по наркотикам в Києві та Харкові і по Україні здійснює захист клієнтів з різних видів кримінальних злочинів, які кваліфікуються відповідно до Кримінального кодексу України, зокрема з питань незаконного обігу наркотиків та прекурсорів в Україні.

Послуги адвоката по наркотикам:

англомовний кримінальний адвокат з наркотиків

Закон визначає різні види злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків і прекурсорів, а саме: незаконне виробництво наркотиків, контрабанда наркотиків, виготовлення наркотиків, зберігання наркотиків, перевезення наркотиків, придбання і пересилання наркотичних засобів або аналогів.

адвокат по контрабанді наркотиків

Всього в Кримінальному Кодексі України, цього виду злочину присвячені понад двадцять статей (ст.ст. 305 - 327 Кримінального Кодексу України), за якими передбачена кримінальна відповідальність, за порушення порядку в сфері обігу наркотиків та інших наркотичних засобів.

адвокат зі зброї

Одними з найбільш небезпечних кримінально-караних діянь вважаються, контрабанда наркотичних засобів (ст. 305 КК України), використання коштів отриманих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та збут наркотичних засобів (ст. 307 КК України).

адвокат по тілесним ушкодженням

За злочин у сфері незаконного обігу наркотиків, чинне законодавство передбачає різні види покарань, в більшості своїй пов'язані з позбавленням волі на тривалий термін, а в деяких випадках з конфіскацією майна.

адвокат по хуліганству

Багато людей помилково припускають, що збут наркотиків, має місце тоді, коли є факт продажу речовини і отримання за неї грошових коштів. Але це далеко не так. Досить просто пригостити, подарувати, безоплатно передати наркотичну речовину, іншій людині, щоб вчинити злочин, передбачений ст. 307 КК України.

адвокат по грабежах

Тільки висококваліфікований адвокат з справ по наркотикамв Києві та Харкові, що спеціалізується на веденні кримінальних справ по наркотиках, може захистити Вас і допомогти в складній життєвій ситуації.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.