Адвокат у справах про наркотикі у Харкові, злочини з наркотиками

Адвокат у кримінальних справах по наркотикам у Харкові і по Україні здійснює захист клієнтів з різних видів кримінальних злочинів, які кваліфікуються відповідно до Кримінального кодексу України, зокрема з питань незаконного обігу наркотиків та прекурсорів в Україні.

Закон визначає різні види злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків і прекурсорів, а саме: незаконне виробництво наркотиків, контрабанда наркотиків, виготовлення наркотиків, зберігання наркотиків, перевезення наркотиків, придбання і пересилання наркотичних засобів або аналогів.

Всього в Кримінальному Кодексі України, цього виду злочину присвячені понад двадцять статей (ст.ст. 305 - 327 Кримінального Кодексу України), за якими передбачена кримінальна відповідальність, за порушення порядку в сфері обігу наркотиків та інших наркотичних засобів.

Одними з найбільш небезпечних кримінально-караних діянь вважаються, контрабанда наркотичних засобів (ст. 305 КК України), використання коштів отриманих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та збут наркотичних засобів (ст. 307 КК України).

За злочин у сфері незаконного обігу наркотиків, чинне законодавство передбачає різні види покарань, в більшості своїй пов'язані з позбавленням волі на тривалий термін, а в деяких випадках з конфіскацією майна.

Багато людей помилково припускають, що збут наркотиків, має місце тоді, коли є факт продажу речовини і отримання за неї грошових коштів. Але це далеко не так. Досить просто пригостити, подарувати, безоплатно передати наркотичну речовину, іншій людині, щоб вчинити злочин, передбачений ст. 307 КК України.

Тільки висококваліфікований адвокат з справ по наркотикам у Харкові, що спеціалізується на веденні кримінальних справ по наркотиках у Харкові, може захистити Вас і допомогти в складній життєвій ситуації.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.