Адвокат у кримінальних справах про контрабанду в Харкові і по Україні

Адвокати в сфері кримінального права здійснюють професійний захист громадян з різних видів кримінальних злочинів в Україні, зокрема у таких справах, як контрабанда: Харків, Львів, Одеса, Полтава, Херсон, Київ, Чернівці, Запоріжжя та в інших містах.

Контрабанда (ст. 201 КК України) - це переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у великих розмірах, а також переміщення історичних та культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, радіоактивних або вибухових речовин, зброї, і боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї та бойових припасів до неї). Також охоплюється складом даного злочину, контрабанда стратегічно важливих сировинних товарів, щодо яких законодавством встановлено відповідні правила вивезення за межі України.

Контрабанда товарів вважається вчиненою у великих розмірах, якщо їх вартість у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Даний злочин вважається закінченим в момент вчинення суспільно небезпечних дій (використання схованки, переміщення поза зоною митного контролю тощо). Даний вид злочину може бути здійснений тільки з прямим умислом.

За скоєння злочину, передбаченого ст. 201 Кримінального Кодексу України (контрабанда), законом передбачено покарання від трьох до дванадцяти років, з конфіскацією майна, в залежності від обставин справи.

Бувають випадки, коли в контрабанді беруть участь люди, які не мають поняття про те, що їх використовують при скоєнні злочину. В такому випадку правоохоронні органи повинні довести наявність умислу на вчинення цього злочину, а адвокат у кримінальних справах, повинен докласти всіх зусиль на захист і виправдання людей, що потрапили в цю ситуацію.
 
Не намагайтеся захистити себе самостійно !!! Такі самостійні спроби - це помилка, яку, здійснюю багато людей. І це призводить до дуже негативних наслідків, судимості і позбавлення волі.

 

Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.