Адвокат у справах про грабіж в Харкові, захист у справах про грабіж


Кримінальний адвокат у справах про грабіж у Харкові надає клієнтам послуги в рамках кримінального процесу щодо захисту прав і законних інтересів з різних видів кримінальних злочинів, зокрема таких як грабіж. Грабіж є одним з найбільш розповсюджених видів кримінального злочину проти власності, і полягає у відкритому заволодінні чужим майном (ст. 186 Кримінального кодексу України).

Кримінальне законодавство України визначає кілька видів грабежу, а саме:
 
  • грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб;
  • грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, або що завдав значної шкоди потерпілому;
  • грабіж, вчинений у великих розмірах;
  • грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою.

На відміну від крадіжки, грабіж є більш небезпечним видом злочину, так як має відкритий характер. Іншими словами крадіжка відбувається таємно, а грабіж відкрито. Дуже часто злочин може початися як крадіжка, а закінчитися як грабіж (при виявленні його під час здійснення, скажімо, потерпілим).

Залежно від обставин справи, Кримінальний Кодекс України встановлює різні види покарання, за грабіж, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк до тринадцяти років.

Тільки професійний кримінальний адвокат у справах про грабіж у Харкові може надати професійну юридичну допомогу в рамках кримінальної справи про грабіж, розібратися в правильній кваліфікації кримінального діяння, всебічно вивчити матеріали кримінальної справи, дані про особу, виявити пом'якшуючі обставини і здійснити професійний захист при звинуваченні в грабежі.

 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль Польща
    інші країни

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.