+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у справах про грабіж в Києві та Харкові, захист у справах про грабіж


Адвокат по грабежам
Кримінальний адвокат у справах про грабіж в Києві та Харкові надає клієнтам послуги в рамках кримінального процесу щодо захисту прав і законних інтересів з різних видів кримінальних злочинів, зокрема таких як грабіж. Грабіж є одним з найбільш розповсюджених видів кримінального злочину проти власності, і полягає у відкритому заволодінні чужим майном (ст. 186 Кримінального кодексу України).

Послуги адвоката з грабежів:

адвокат у кримінальних справах про грабіж

Кримінальне законодавство України визначає кілька видів грабежу, а саме: грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб; грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, або що завдав значної шкоди потерпілому; грабіж, вчинений у великих розмірах; грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою.

англомовний адвокат по грабежах

На відміну від крадіжки, грабіж є більш небезпечним видом злочину, так як має відкритий характер. Іншими словами крадіжка відбувається таємно, а грабіж відкрито. Дуже часто злочин може початися як крадіжка, а закінчитися як грабіж (при виявленні його під час здійснення, скажімо, потерпілим).

адвокат по розбоях

Залежно від обставин справи, Кримінальний Кодекс України встановлює різні види покарання, за грабіж, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк до тринадцяти років.

адвокат по наркотикам

Тільки професійний кримінальний адвокат у справах про грабіж в Києві та Харкові може надати професійну юридичну допомогу в рамках кримінальної справи про грабіж, розібратися в правильній кваліфікації кримінального діяння, всебічно вивчити матеріали кримінальної справи, дані про особу, виявити пом'якшуючі обставини і здійснити професійний захист при звинуваченні в грабежі.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.