+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у кримінальних справах про тілесні ушкодження в Києві та Харкові

Адвокат з тілесних ушкоджень

Адвокат з тілесних ушкоджень в Києві та Харкові надає професійну юридичну допомогу громадянам з різних видів кримінальних злочинів в Україні, зокрема у таких справах, як тілесні ушкодження від злочину в Києві та Харкові.

Послуги адвоката у кримінальних справах про заподіяння тілесних ушкоджень:

адвокат у кримінальних справах про тілесні ушкодження

Кримінальний закон визначає три основні види тілесних ушкоджень: тяжке тілесне ушкодження, тілесне ушкодження середньої тяжкості, легке тілесне ушкодження. Для правильного визначення тяжкості тілесного ушкодження призначається судово-медична експертиза в Києві та Харкові.

англомовний адвокат з завдання тілесних ушкоджень

Спосіб заподіяння тілесних ушкоджень може носити як умисний, так і необережний характер. Існує кілька видів злочинів проти життя і здоров'я, а саме: умисне тяжке тілесне ушкодження (ст. 121 КК України); умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 122 КК України); умисне тяжке тілесне ушкодження, заподіяне в стані сильного душевного хвилювання (ст. 123 КК України); умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 124 КК України); умисне легке тілесне ушкодження (ст. 125 КК України); побої і мордування (ст. 126 КК України); тортури (ст. 127 КК України); необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 128 КК України).

адвокат по наркотикам

Від правильної кваліфікації справи залежить і відповідальність за скоєння злочину проти життя і здоров'я. Законодавець встановлює покарання, за даний вид злочину, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк до десяти років.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.