Адвокат в Рівному, юридична фірма, консультація адвоката, юрист


Адвокат в Рівному, юрист, юридична фірма, консультація адвоката, юридичні послуги

Україна, Рівненська область, м Рівне, вул. Данила Галицького, 19Юридична фірма Рубікон надає своїм клієнтам широкий спект юридичних послуг адвоката і юриста в Рівному, і по Рівненській області (ЗдолбунівКостопіль, Березне, Володимирець, Гоща, Дубно, Дубровиця, Корець, Млинів, Квасилів, Острог, Сарни), районних центрах області , а також в інших областях України і в більш ніж двох десятках зарубіжних країн.

 

Вам потрібен адвокат, юрист в Рівному та Рівненській області, кваліфікована юридична консультація адвоката? - Юридичні послуги адвоката в Рівному та Рівненській області:


 • юридична консультація адвоката і юриста в Рівному
 • адвокат в Рівне, представництво інтересів клієнта в суді у сімейних, житлових, цивільних, трудових, пенсійних, господарських, адміністративних, спадковим, страховим, митним, корпоративних спорів
 • адвокат у кримінальних справах в Рівному здійснює захист інтересів в правоохоронних органах і суді, у справах про розбої, вбивства, заподіяння тілесних ушкоджень, грабежі, виготовлення і збут наркотиків, зґвалтуваннях, хабарах, хуліганстві, крадіжках, підробці документів, шахрайстві, викраденні автомобіля, вимаганні , контрабанді, незаконному виготовленні, торгівлі і носінні зброї, ДТП з тяжкими наслідками і смертельними наслідками - адвокат по ДТП в Рівному (авто юрист, авто адвокат)
 • юридичні послуги адвокат для іноземців в Рівному (надаються на англійській мові)
 • нотаріус в Рівному, нотаріальні послуги, операції і документи
 • оформлення спадщини в Рівному на житлові та нежитлові об'єкти нерухомості, транспорт, земельні ділянки, частки в статутному капіталі юридичних осіб
 • юридичний супровід угод з нерухомістю в Рівному: придбання, продаж та оренда нерухомості, перевірка нерухомості
 • купівля нерухомості за кордоном (житлова і комерційна нерухомість) може супроводжуватися юристами компанії більш ніж в 10 країнах світу

 • реєстрація фірми в Рівному, ТОВ, АТ - господарського товариства, частка підприємства, фізичної особи-підприємця, представництва іноземної компанії
 • відкриття рахунку в закордонному банку для фізичних і юридичних осіб в більш ніж 20 країнах
 • ліквідація бізнесу і банкрутство фізичних осіб, стягнення боргів в Рівному з юридичних і фізичних осіб
 • продаж готових фірм і бізнесу за кордоном для клієнтів в Рівному (10 країн світу)
 • абонентський юридичний супровід фірм і бізнесу в Рівне
 • отримання документів в ЗАГС і архівні установи Рівненської області (свідоцтва, витягу, довідки та багато інших документів), забезпечуємо апостиль і легалізацію документів для подальшого їх використання за кордоном
 • імміграція за кордон в США, Польщу, Словаччину, Іспанію, Румунію

Юридичний захист адвоката і юриста, правова допомога в Рівному - головний напрямок юридичних послуг компанії. Потрібні юридичні послугами в Рівному? - телефонуйте нам!


 

Рівненські адвокати юридичної компанії надають юридичну допомогу в Рівному для громадян України та іноземців. Послуги хорошого адвоката в Рівному дуже необхідні в наш час. Наші адвокати юридичної фірми в Рівному надають клієнтам професійні юридичні послуги в Рівному в різних галузях права та законодавства. Адвокати надають юридичні послуги для іноземців в Рівному на англійській мові.

 

Юридична консультація досвідченого адвоката в Рівному - це перше що потрібно отримати при виникненні юридичної проблеми, і це дасть нам можливість вибрати оптимальний шлях її вирішення. Консультація допоможе Вам визначитися з тим які саме послуги адвоката в Рівному Вам необхідні.

 

Адвокат у кримінальних справах в Рівному здійснює захист громадян у кримінальних справах в правоохоронних органах і суді. Професійний кримінальний адвокат в Рівне захищає права і інтереси свідка, підозрюваного, обвинуваченого, підсудного і надає допомогу адвоката у кримінальних справах в Рівному з різних видів злочинів. Авто адвокат по ДТП в Рівному працює у справах про ДТП. Авто юрист в Рівному ефективно захищає клієнтів у справах про адміністративні правопорушення.

 

Послуги адвоката по страхових спорах в Рівному часто необхідні при ДТП. Послуги страхового адвоката в Рівному по питаннями страхування виявляються в сфері страхування перевезень, туризму, нерухомості і бізнесу.

 

Великим попитом користуються юридичні послуги адвоката з питань сімейного права в Рівному, який надасть юридичні послуги з розірвання шлюбу і проведе юридичний супровід шлюборозлучного процесу - розлучення в Рівному. Також адвокат по сімейних справах в Рівному допоможе провести через суд розлучення між громадянином України, і іноземцем, а також розділ спільного майна колишнього подружжя. Адвокат з розлучень в Рівному веде справи по стягненню аліментів, встановлення батьківства дитини і позбавлення батьківських прав. Наш сімейний адвокат в Рівне для клієнтів надає послугу - професійна консультація сімейного адвоката в Рівному.

 

Юридична допомога адвоката по нерухомості в Рівному виявляється з питань нерухомості та землі. Юридичний супровід угод з нерухомістю в Рівному і питання житлового права є одними з найбільш актуальних. Адвокат по цивільних справах в Рівному надає юридичні послуги по розділу майна і визнання права власності. Наші адвокати за кордоном забезпечать супровід Вашої покупки закордонної нерухомості за кордоном в 10 країнах. Нотаріальні послуги в Рівному надає приватний нотаріус в Рівному, який оформить спадщину, зареєструє юридична особа, оформить операцію з купівлі нерухомості.


 

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.