Адвокат у Полтаві


36000, Україна, м. Полтава, вул. Європейська, 57Юридична компанія надає своїм клієнтам юридичні послуги адвоката у Полтаві та спеціалістів з інших напрямків. Головний офіс юридичної компанії розміщений у Харкові, послуги клієнтам надаються майже в усіх регіонах України і в 30 країнах. Спецалісти компанії допоможуть Вам вирішити різні правові питання та нададуть юридичний захист у разі порушення Ваших прав.

 

Необхідний юрист чи адвокат у Полтаві або інший спеціаліст? - Адвокати Полтави та інші наші спеціаліти нададуть Вам необхідні професійні юридичні послуги на найвищому рівні. Юридична фірма у Полтаві надає своїм клієнтам широкий перелік юридичних та додаткових послуг.

 

 

Юридична компанія у Полтаві надає своїм клієнтам юридичні послуги за наступними напрямками: адвокат у Полтаві та юрист, авто-юрист, адвокат з кримінальних справ, реєстрація представництва іноземної компанії у Полтаві, оформлення спадщини у Полтаві, юридичний супровід угод з нерухомістю, ліквідація фірми у Полтаві, захист інтересів у суді, кредитний адвокат, реєстрація фірми у Полтаві, реєстрація авторських прав, приватний нотаріус у Полтаві, стягнення боргів, апостиль у Полтаві та легалізація документів, бюро перекладів у Полтаві, довідка про несудимість, витребування повторних документів у Полтаві та інші юридичні послуги.

 

Багатий практичений досвід наших юристів допомагає оперативно вирішувати різні питання наших клієнтів. Юридична допомога та правовий захист адвокатами - це головний напрямок юридичної діяльності нашої компанії з надання юридичних послуг у Полтаві. Щоб скористатися юридичними послугами у Полтаві від наши спеціалістів - зателефонуйте нам прямо зараз!


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Дніпро   Рівне
Чернівці   Полтава
Херсон   Львів
    інші міста

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Польща
Україна   інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.