+38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90
 rubicon@tcg.net.ua
 +38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90  rubicon-ua

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат по зброї, адвокат з питань обігу зброї в Харкові і по Україні

  Вартість:
 Юридична консультація адвоката у кримінальних справах від 200 грн.
 Захист на досудовому слідстві договірна
 Захист адвокатом при розгляді кримінальної справи в суді першої інстанції договірна
 Адвокатський запит (підготовка) від 600 грн.
 Складання заяв, скарг від 400 грн.
 Оскарження вироку (апеляція, касація) від 1500 грн.

Адвокати у кримінальних справах здійснюють захист підозрюваного, обвинуваченого, підсудного з різних видів злочинів, які кваліфікуються відповідно до Кримінального кодексу України. Одним з таких злочинів є - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України). Послуги у справах даної категорії надаються в Києві, Херсоні, Харкові, Одесі, Полтаві, Львові, Чернівцях, Запоріжжі та в інших регіонах України.

 

Визнається злочином - носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. Є злочином - носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів або іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

 

Небезпека даного виду злочину полягає в тому, що незаконний обіг зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв може викликати зростання різного виду тяжких і особливо тяжких злочинів. Об'єктом даного злочину є громадська безпека, життя та здоров'я людей. Суб'єктивна сторона злочину характеризується умисною формою вини, іншими словами злочин скоюється при повному усвідомленні і розумінні особою своїх протиправних дій.

 

Під вогнепальною зброєю варто розуміти пристрої і пристосування, призначені для механічного ураження цілі на відстані снарядом, що одержує напрямок за рахунок енергії порохового газу. Холодна зброя - це ріжучі, рубаючі, колючі пристосування, призначені для ураження живої сили (ножі, кинджали, кастети, кортики, мечі тощо). Боєприпаси - це предмети озброєння, призначені для ураження цілі і містять розривної, метальний, піротехнічний або вишибной заряди або їх поєднання.

 

Відносно холодної зброї кримінальна відповідальність передбачена лише за носіння, виготовлення, ремонт або збут без встановленого законом дозволу. За вчинення даного виду злочину передбачено кілька видів покарання, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на сім років. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 

Не намагайтеся захистити себе самі !!! Спроби захистити себе самостійно - це найпоширеніша помилка, яку, здійснюю багато людей, з метою економії коштів. Зрештою, така «економія» призводить до значно більших втрат, судимості і позбавлення волі.


 

Задати питання адвокату

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Іспанія
Україна   Росія
Польща   інші країни

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.