Адвокат у Одесі, юрист


65014, Україна, м. Одеса, вул. Базарна, 10Юридична компанія надає своїм клієнтам юридичні послуги адвоката у Одесі та спеціалістів з інших напрямків. Головний офіс юридичної компанії розміщений у Харкові, послуги клієнтам надаються майже в усіх регіонах України і в 30 країнах. Спецалісти компанії допоможуть Вам вирішити різні правові питання та нададуть юридичний захист у разі порушення Ваших прав.

 

Необхідний юрист чи адвокат у Одесі або інший спеціаліст? - Адвокати Одеси та інші наші спеціаліти нададуть Вам необхідні професійні юридичні послуги на найвищому рівні. Юридична фірма у Одесі надає своїм клієнтам широкий перелік юридичних та додаткових послуг.

 

 

Юридична компанія у Одесі надає своїм клієнтам юридичні послуги за наступними напрямками: адвокат у Одесі та юрист, авто-юрист, адвокат з кримінальних справ, реєстрація представництва іноземної компанії у Одесі, оформлення спадщини у Одесі, юридичний супровід угод з нерухомістю, ліквідація фірми у Одесі, захист інтересів у суді, кредитний адвокат, реєстрація фірми у Одесі, реєстрація авторських прав, приватний нотаріус у Одесі, стягнення боргів, апостиль у Одесі та легалізація документів, бюро перекладів у Одесі, довідка про несудимість, витребування повторних документів у Одесі та інші юридичні послуги.

 

Багатий практичений досвід наших юристів допомагає оперативно вирішувати різні питання наших клієнтів. Юридична допомога та правовий захист адвокатами - це головний напрямок юридичної діяльності нашої компанії з надання юридичних послуг у Одесі. Щоб скористатися юридичними послугами у Одесі від наши спеціалістів - зателефонуйте нам прямо зараз!


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   Львів
Херсон   інші міста

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.