Адвокат у Львові, юридична фірма, консультація адвоката, юрист


Адвокат у Львові, юрист, юридична фірма, консультація адвоката, юридичні послуги.

Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Академіка Андрія Сахарова, 43Юридична фірма Рубікон надає своїм клієнтам досить широкий перелік юридичних послуг адвоката і юриста у Львові, і по Львівській області, районних центрах області, по Україні, а також більш ніж у двадцяти країнах.

 

Вам потрібен адвокат, юрист у Львові і Львівській області, кваліфікована юридична консультація адвоката? - Юридичні послуги адвоката у Львові і Львівській області:


 • юридична консультація адвоката і юриста у Львові

 • адвокат у Львові, забезпечує представництво інтересів клієнта в сімейних, житлових, цивільних, трудових, пенсійних, господарських, адміністративних, спадкових, страхових, митних, податкових та корпоративних спорах
 • адвокат у кримінальних справах у Львові здійснює захист і представництво інтересів підозрюваних, обвинувачених, підсудних а свідків у кримінальних справах про розбої, вбивства, заподіяння тілесних ушкоджень, грабежі, виготовлення і збут наркотиків, зґвалтуваннях, хабарах, хуліганстві, крадіжках, підробці документів, шахрайстві, угоні автомобіля, вимаганні, контрабанді, незаконному виготовленні, торгівлі і носінні зброї, ДТП з тяжкими наслідками і смертельними наслідками - адвокат по ДТП у Львові (авто юрист, авто адвокат)
 • юридичні послуги адвокат для іноземців у Львові (адвокат володіє англійською мовою)

 • нотаріус у Львові, нотаріальні послуги, операції і документи

 • оформлення спадщини у Львові і по області на об'єкти нерухомості, транспорт, частки в статутному капіталі господарських товариств
 • юридичний супровід угод з нерухомістю у Львові і області: придбання, продаж та оренда нерухомості, перевірка об'єктів нерухомості
 • купівля нерухомості за кордоном (житлова і комерційна нерухомість) супроводжується юристами компанії більш ніж в 10 країнах світу

 • реєстрація фірми у Львові, - супроводжуємо реєстрацію господарських товариств, приватних підприємств, фізичних осіб-підприємців, представництв іноземних компаній
 • відкриття рахунку в закордонному банку для фізичних і юридичних осіб в більш ніж в двадцяти країнах світу
 • ліквідація бізнесу і банкрутство фізичних осіб, стягнення боргів у Львові і області як з юридичних так і фізичних осіб
 • продаж готових фірм і бізнесу за кордоном (в 10 країнах світу)
 • абонентське юридичний супровід фірм у Львові

 • отримання документів в органах реєстрації актів цивільного стану у Львові та архіві Львівської області (свідоцтв, витягів, довідок і багатьох інших документів), супроводжуємо проставлення апостиля та консульську легалізацію документів для подальшого їх використання за кордоном
 • імміграція за кордон в США, Польщу, Словаччину, Іспанію, Румунію.

Юридичний захист адвоката і юриста, правова допомога у Львові - головний напрямок юридичних послуг компанії. Потрібні юридичні послуги у Львові? - телефонуйте нам!


Львівські адвокати юридичної компанії надають юридичну допомогу у Львові для громадян України та іноземців. Послуги хорошого адвоката у Львові дуже необхідні в наш час. Наші адвокати юридичної фірми у Львові надають клієнтам професійні юридичні послуги у Львові в різних галузях права. Адвокати надають юридичні послуги для іноземців у Львові на англійській мові.

 

Юридична консультація досвідченого адвоката у Львові дасть вам можливість вибрати оптимальний шлях вирішення Вашої проблеми. Попередня консультація допоможе Вам визначитися з тим, які саме послуги адвоката у Львові Вам необхідні.

 

Адвокат у кримінальних справах у Львові здійснює захист громадян у кримінальних справах в правоохоронних органах і суді. Професійний кримінальний адвокат у Львові захистить ваші права і інтереси як свідка, підозрюваного, обвинуваченого, підсудного і надає допомогу адвоката у кримінальних справах у Львові по широкому спектру справ. Авто адвокат по ДТП у Львові займається справами пов'язаними з ушкодженнями транспортних засобів та подальшим страховим відшкодуванням. Авто юрист у Львові ефективно захищає клієнтів у справах про адміністративні правопорушення.

 

Послуги адвоката по страхових спорах у Львові неминучі в судових суперечках по ДТП. Послуги страхового адвоката у Львові по питаннями страхування надаються в сфері страхування перевезень, туризму, нерухомості і бізнесу.

 

Великим попитом користуються юридичні послуги адвоката з питань сімейного права у Львові, який надає послуги з розірвання шлюбу у Львові і юридичного супроводу процесу розлучення у Львові. Також, адвокат по сімейних справах у Львові допоможе провести через суд розірвання шлюбу між громадянином України, і іноземцем, а також розділ спільного майна колишнього подружжя. Адвокат з розлучень у Львові веде справи по стягненню аліментів, встановлення батьківства дитини і позбавлення батьківських прав. Наш сімейний адвокат у Львові для клієнтів надає послугу - професійна консультація сімейного адвоката у Львові.

 

Юридична допомога адвоката по нерухомості у Львові надається з питань придбання, продажу та оренди будівель, приміщень і земельних ділянок. Юридичний супровід угод з нерухомістю у Львові і питання житлового права є одними з найбільш актуальних. Адвокат по цивільних справах у Львові надає юридичні послуги по розділу майна і визнання права власності. Наші адвокати за кордоном забезпечать супровід Вашої покупки закордонної нерухомості в десяти країнах. Нотаріальні послуги у Львові надає приватний нотаріус у Львові, який оформить спадщину, операцію з купівлі-продажу нерухомості зареєструє юридичну особу.


Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Дніпро   Рівне
Чернівці   Полтава
Херсон   Львів
    інші міста

Послуги за кордоном: 

США   Туреччина
Ізраїль   Польща
Україна   інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.