+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат з кредитів, кредитний адвокат в Україні

Адвокат по банках і кредитах здійснює юридичний супровід за кредитами справами, що дозволяє мінімізувати правові та фінансові ризики. Клієнт в основному звертається до адвоката тоді, коли всі кредитні документи вже підписані - це велика помилка.
 
В рамках напрямку надання послуг адвокатом по кредитах, наші фахівці надають такі послуги: консультація адвоката по кредитах, досудове врегулювання кредитного спору, визнання договору кредиту недійсним, розділ кредиту через суд, оформлення Ліцензії НБУ на відкриття рахунку в банку за кордоном, оформлення Ліцензії НБУ для іноземних інвестицій, перекредитування, реструктуризація кредиту, повернення депозиту, зняття арешту та застави, оскарження прибуткового податку 17% при списанні банком кредиту та інші послуги..
 
У провадженні адвокатів по спорах з банками в Україні юридичної компанії знаходиться більше 200 справ за кредитними спорами, з такими банками, як «УкрСиббанк», «Промінвестбанк», «Ерсте банк», «Регіон-банк», «Грант», «Форум», «Надра», «Золоті ворота», «Шведбанк», «Київ», «Брокбізнесбанк», «Морський транспортний банк», «Кредит Дніпро», «Імексбанк», «Ощадбанк», «Кредитпромбанк», «Мегабанк», «Меркурій», «Райфайзен», «Укрсоцбанк», «ПроКредит Банк», «Полтава-банк», «Південний», «Унікредит» («UniCredit Bank»), «Фінанси та Кредит», «ОТП», «Правекс Банк», « Украгазбанк», «Ренесанс Кредит», «Альфа - банк», «Укрексімбанк», «Універсал банк», «Credit Agricole», «ПриватБанк», «Аркада», «Дельта банк», «Кредобанк», «ПУМБ».
 
Згідно з офіційними даними Національного банку України кожен п'ятий українець, який взяв кредит, стикається з фінансовими труднощами при його погашенні і в результаті опиняється в борговій ямі. Основні причини виникнення таких негативних ситуацій, на думку фахівців - відсутність фінансової освідченочті населення, незнання елементарних математичних засад і необ'єктивне оцінювання своїх фінансових можливостей. У результаті часто позичальники, підписуючи кредитний договір з банком, власною рукою підписують собі вирок.
 
Підписуйте кредитний договір грамотно!
 
Ідеальна та ситуація, коли при оформленні кредиту Ви отримуєте грамотну кваліфіковану підтримку юриста ще на етапі вивчення кредитного договору. Погодьтеся, далеко не кожен позичальник розуміє, що означає, наприклад, термін «ефективна процентна ставка». І не кожен зрозуміє, що поняття «управління кредитом» в нібито в безвідсотковому кредиті - це ті ж відсотки, тільки хитро приховані. До того ж багато банків і кредитних спілок мають звичай не надавати клієнтам всю необхідну інформацію в повному обсязі або, піклуючись виключно про своє фінансове благополуччя, переступають через клієнта і включають у договір пункти, які відверто порушують діючі норми законодавства.
 
Саме тому кваліфікована підтримка адвоката по кредитам ще на початкових етапах підписання договору кредитування - запорука Вашої фінансової захищеності. Фахівці нашої компанії проводять юридичні консультації з питань, що стосуються кредитування, і здійснюють докладний аналіз кредитних договорів. Всебічну професійну допомогу в компанії Вам нададуть:
 
Судові спори з банками? Ми допоможемо!

Якщо в силу обставин, що склалися Ваше справа доведена до судових спорів - не зневіряйтеся! Наші юристи допоможуть захистити і відстояти Ваші права та майно, знайдуть оптимальні шляхи виходу з ситуації що склалась. Банківські спори - складний процес, тому не втрачайте час і не ускладнюйте ситуацію, намагаючись відстояти свої права самостійно. Довірте захист Ваших інтересів справжнім професіоналам. У провадженні наших адвокатів за кредитами знаходиться більше 200 справ по всій Україні. Ми володіємо солідним досвідом роботи у сфері банківського, процесуального, цивільного та господарського сегментів законодавства. Ретельно проаналізувавши ситуацію, наші кредитні адвокати запропонують варіант вирішення, який максимально захистить і відстоїть Ваші права.
 
Компанія надає юридичний супровід у всіх сферах кредитних взаємин!
 
Наші адвокати по кредитам практикують по всій Україні і надають всі види юридичних послуг, що стосуються сегмента банківського кредитування і кредитних відносин «позичальник-банк»:
  • ми проводимо юридичні консультації по кредитах і аналіз кредитних договорів
  • здійснюємо досудове врегулювання за кредитами
  • надаємо юридичний супровід при зміні умов кредитування для полегшення боргового навантаження (реструктуризація кредиту), допомагаємо перевести доларовий кредит в гривневий.
  • допомагаємо визнати договір кредитування недійсним
  • надаємо юридичний супровід при перекредитуванні, при якому відбувається переведення кредиту в інший банк
  • виводимо з-під арешту заставне майно
  • проводимо в судовому порядку оскарження сплати прибуткового податку на користь держави з сум кредитної заборгованості, за якими вже пройшли строки позовної давності
  • здійснюємо розподіл боргових зобов'язань між подружжям
  • допомагаємо повернути депозити з проблемних банків в стислі терміни
  • запобігаємо стягнення банком кредитної заборгованості з поручителя
 
Підходьте до питань кредитування відповідально, не дайте банкам загнати Вас у боргову яму. Наші юристи та адвокати, що володіють багаторічним досвідом ведення кредитних справ, володіють усіма тонкощами взаємовідносин з кредитними організаціями та успішно захистять Ваші інтереси від неправомірних дій банків та колекторських агентств, допоможуть зберегти Ваше майно і бізнес!

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Німеччина   інші країни

Послуги компанії

 

 

 

 

Харківський адвокат

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.