+38 (099) 928-93-45   +38 (063) 691-27-89
 rubicon@tcg.net.ua
 +38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90  rubicon-ua

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат у Києві


01133, Україна, м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 32В, офіс 122Юридична компанія «Рубікон» надає юридичні послуги, послуги адвоката у Києві та інших спеціалістівів. Головний офіс юридичної фірми розташований у Харкові та послуги надаються майже в усіх регіонах України і в понад 30 країнах. Спецалісти компанії професійно допоможуть Вам вирішити нагальні Ваші питання та нададуть захист  у разі порушення Ваших прав та законних інтереси в правоохоронних органах, суді тощо. Наші досвідчені адвокати, юристи та інші фахівці нададуть Вам послуги з оформлення посвідки на проживання, здійснять витребування і легалізацію необхідних документів, нададуть послуги представництва іноземних клієнтів з питань реєстрації та юридичного супроводу бізнесу, а також з інших питань.

 

Необхідний досвідчений адвокат у Києві, юрист або інший спеціаліст? Терміново необхідна копетентна юридична консультація адвоката? - Адвокати Києва та інші спеціаліти юридичної фірми невідкладно нададуть Вам необхідні юридичні ті інші послуги на найвищому професійному рівні. Ми вирішуємо будь-які питання наших клієнтів індивідуально та конфіденційно. Юридична фірма у Києві надає широкий перелік юридичних та додаткових послуг клієнтам та постійно розширує іх перелік.

 

Під час проведення юридичної консультації в Києві, адвокати компанії дадуть кваліфіковану та повну відповідь на будь-яке Вами юридичне запитання.

 

Юридична компанія у Києві надає своїм клієнтам юридичні послуги за наступними напрямками: адвокат у Києві та юрист, авто-юрист, адвокат з кримінальних справ, реєстрація представництва іноземної компанії у Києві, оформлення спадщини у Києві, юридичний супровід угод з нерухомістю, ліквідація фірми у Києві, захист інтересів у суді, абонентське юридичне супроводження фірм, кредитний адвокат, реєстрація фірми та підприємця у Києві, узаконення самовільної будівництва, захист та реєстрація авторських прав, приватний нотаріус у Києві, стягнення боргів з приватних осіб та заборгованності з підприємств, апостиль у Києві та легалізація документів, бюро перекладів у Києві, довідка про несудимість, витребування повторних документів у Києві, український податковий номер та інші юридичні послуги.

 

Особливо слід зазначити, що наші адвокати мають значний досвід юридичної практики за кордоном. Тому Юридична компанія «Рубікон» плідно співпрацює з іноземцями, допомагаючи їм в оформленні необхідних документів, та захищає іх інтереси.

 

Багатий практичений досвід наших юристів допомагає оперативно вирішувати різні питання наших клієнтів. Юридична допомога та правовий захист адвокатами - це головний напрямок юридичної діяльності нашої компанії з надання юридичних послуг у Києві. Щоб скористатися юридичними послугами у Києві - зателефонуйте нам прямо зараз!

Задати питання адвокату

* - поле обязательно для заполнения

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.