+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Імміграція до США, віза до США, грін карт

Імміграція в США

Доводимо до Вашого відома, що у зв'язку з реорганізацією, Юридична компанія Рубікон з травня 2018 року більше не надає юридичні послуги та послуги адвоката в США. Наші американські адвокати більше не надають клієнтам юридичну допомогу адвоката в США.

 

Діяльність нашої Юридичної компанії тепер повністю зосереджена на наданні юридичних, адвокатських і консалтингових послуг за кордоном в наступних країнах: Польща, Туреччина, Україна, Німеччина, Франція, Великобританія, Чехія, Ізраїль, Швейцарія, і наші адвокати та інші фахівці надають клієнтам такі юридичні послуги за кордоном:

 


Щорічно понад мільйон людей легально мігрують в Сполучені Штати Америки. США є привабливою країною для імміграції в силу високого рівня життя, економічної і політичної стабільності. У зв'язку з цим дуже затребуваною є послуга імміграції в США, а також інші юридичні послуги на території США.
 
Існує кілька способів і низка програм імміграції в США. Документи для імміграції в США можна оформляти перебуваючи як у США, так і поза країною. Суттєвим моментом є ретельна підготовка і вибір оптимального способу імміграції в США, правильна підготовка та оформлення документів - легалізація документів для імміграції в США, витребування повторних документів які необхідні для імміграції в разі їх втрати і псування, професійний переклад документів на англійську мову в бюро перекладів.

Існують два законні способи імміграції в США: пряма імміграція в США і непряма імміграція в США.

Пряма імміграція - оформлення та отримання імміграційної візи в Посольстві США, як правило, здійснюється за програмою возз'єднання сім'ї, імміграційній візі нареченої, візі інвестора, а також для тих, хто виграв лотерею Green Card.
 
Непряма імміграція - оформлення документів на імміграцію по приїзду в США і зміна візи в'їзду на імміграційну візу в США, оформлення зміни статусу на імміграційний статус. Цей спосіб дозволяє додатково використовувати деякі додаткові програми.
  • імміграція за програмою навчання в США (студентська віза);
  • імміграція через статус бізнесмена в США (віза бізнесмена);
  • імміграція через робочий статус в США (робоча віза);
  • імміграція через отримання статусу біженця в США;
  • імміграція в США для професіоналів, осіб з видатними здібностями;
  • імміграція в США для спортсменів;
  • імміграція в США з релігійних підстав.
 
Робоча віза в США передбачає роботу в американській компанії і видається на 3 роки, після закінчення яких візу можна продовжити ще на такий же термін. Підставою для видачі робочої візи є запрошення на роботу від компанії, фірми чи приватної особи. Також варто розглянути можливість імміграції в США за програмою працевлаштування в США.

Віза бізнесмена в США передбачає наявність у особи власного підприємство в країні громадянства. Як варіант, можна відкрити на території США філію своєї компанії, яка розташована в країні громадянства особи, а потім почати керівництво філією компанії в США. Віза видається на 1 рік, і якщо за цей час така американська компанія буде нормально працювати, то бізнес-візу можна продовжити на 3 роки з можливістю клопотати про отримання посвідки на проживання. Вважається, що бізнес-віза - найшвидший і надійний спосіб отримання Green Card. Лотерея Green Card в США є одним з найпопулярніших способів імміграції в США.

Лотерея Green Card є щорічною і легальною. Щорічно вибирається 50000 осіб з числа подали заявки в різних країнах. При розіграші лотереї не обов'язкове дотримання таких умов, як знання мови, професія, вік. Участь у лотереї абсолютно безкоштовне. Подача заявки на в даний час можлива тільки через web-сайт. Приймати участь у лотереї мають право особи не молодше 18 років.
 
Віза інвестора в США передбачає проходження спрощеної процедури і потрібно інвестування в економіку США не менше півмільйона доларів.

Віза нареченої в США або віза нареченого в США, як дозвіл на в'їзд практикують багато країн. Для отримання дозвіл на в'їзд до американського нареченому і підтвердження серйозності намірів, необхідно спочатку максимально зафіксувати зустрічі з нареченим в країні проживання нареченої. Після в'їхавши в США за візою нареченої обов'язковою умовою є шлюб, після укладення якого дружина отримує дозвіл на проживання на 2 роки. Набагато складніше процедура оформлення візи нареченої (дружини) відбувається у разі укладення шлюбу за межами США.

Статус біженця в США може отримати особа, якого переслідують в країні громадянства з різних мотивів, крім кримінальних, або якщо у такої особи є обгрунтовані побоювання такого переслідування. Заява на отримання статусу біженця подається виключно на території США, з обов'язковим наданням доказів про порушення прав людини.

Студентська віза на навчання в США передбачена для проходження навчання в США.

Віза для професіоналів в США або осіб з видатними здібностями.

Віза для спортсменів у США надається для спортсменів.

Віза для релігійних діячів у США надається особам з релігійних підстав.

Віза за програмою возз'єднання родини в США надається для членів сім'ї громадянина США або особи має посвідку на проживання в США.

Туристична віза в США

Звернувшись в нашу юридичну компанію, Ви можете розраховувати на юридичну допомогу кваліфікованих фахівців - імміграційних адвокатів, які у Ваших інтересах розберуться з ситуацією, проведуть підготовку до співбесіди у консульстві, заповнять анкети, допоможуть зібрати і підготувати пакет документів для отримання візи на виїзд до США.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
Чернівці   інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
Франція   інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.