Імміграція до Польщі, карта поляка, карта побиту

Польща є однією з найцікавіших країн у плані імміграції, особливо для громадян СНД, тому що внаслідок низки культурних та історичних традицій Польща дуже близька до нас. Крім того Польща також є членом Європейського Союзу.
 
У Вас виникла необхідність чи бажання іммігрувати до Польщі, вам необхідна юридична консультація фахівця з імміграції в Польщу чи Вам необхідно уточнити інформацію за існуючими програмами і варіантами імміграції до Польщі, Ви хочете уточнити способи і порядок надання послуг з імміграції в Польщу, контактні дані фахівців з імміграції до Польщі або ж Вам цікаво партнерство з імміграції до Польщі - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
 
Наші фахівці з питань імміграції в Польщу нададуть Вам сприяння і допомогу в зборі, підготовці і правильному оформленні документів для імміграції до Польщі, де б Ви територіально не знаходились. Ми надаємо нашим клієнтам юридичні послуги в Польщі, в більшості регіонів: КраковПознаньГданськЛюблінЛодзьВроцлав  і інших.
 
Важливим з імміграції до Польщі є правильна підготовка і вибір найбільш оптимального способу імміграції в Польщу, правильне оформлення документів для імміграції до Польщі - легалізація документів та проставлення апостиля на документах для імміграції до Польщі, витребування повторних документів необхідних для імміграції до Польщі та отримання довідки про несудимість для надання в Польщу, професійний переклад документів польською мовою в агентстві перекладів іноземних мов з нотаріальним посвідченням польського перекладу документа нотаріусом, у разі потреби.

Польські іміграційні адвокати надають юридичні послуги з імміграції до Польщі російською, українськоюпольською та англійською мовами

Якщо Вам необхідні послуги з імміграції до Польщі, юридична консультація польського адвоката або інша юридична допомога - звертайтеся до нас.

Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката у Польщі, реєстрація бізнесу в Польщі, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, стягнення боргів в Польщі, юридичне супровождення бізнесу у Польщі, реєстрація та захист авторських прав в Польщі , адвокат по спадкових справах в Польщі, послуги бюро перекладів іноземних мов та інші послуги.

Юридична консультація on-line - Зконтактуйте з нами!
Допомога адвоката (напишіть своє запитання)

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Офіси в Україні: 

Харків    Київ 
Луцьк   Одеса
Чернівці   Львів
Херсон   інші міста

Послуги за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
    інші країни

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

 

 

Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.