+38 067 208 76 15       WhatsApp       Viber       Telegram

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Імміграція до Польщі, карта поляка, карта побиту

Імміграція в Польщу

Тимчасово до вересня 2019 року послуга по імміграції до Польщі, оформлення віз і посвідки на проживання не надається.
 
Польща є однією з найцікавіших країн у плані імміграції, особливо для громадян СНД, тому що внаслідок низки культурних та історичних традицій Польща дуже близька до нас. Крім того Польща також є членом Європейського Союзу.

імміграція в Польщу через відкриття бізнесу

У Вас виникла необхідність чи бажання іммігрувати до Польщі, вам необхідна юридична консультація фахівця з імміграції в Польщу чи Вам необхідно уточнити інформацію за існуючими програмами і варіантами імміграції до Польщі, Ви хочете уточнити способи і порядок надання послуг з імміграції в Польщу, контактні дані фахівців з імміграції до Польщі або ж Вам цікаво партнерство з імміграції до Польщі - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.
Наші фахівці з питань імміграції в Польщу нададуть Вам сприяння і допомогу в зборі, підготовці і правильному оформленні документів для імміграції до Польщі, де б Ви територіально не знаходились. Ми надаємо нашим клієнтам юридичні послуги в Польщі.

адвокат по нерухомості в Польщі

Важливим з імміграції до Польщі є правильна підготовка і вибір найбільш оптимального способу імміграції в Польщу, правильне оформлення документів для імміграції до Польщі - легалізація документів та проставлення апостиля на документах для імміграції до Польщі, витребування повторних документів необхідних для імміграції до Польщі та отримання довідки про несудимість для надання в Польщу, професійний переклад документів польською мовою в агентстві перекладів іноземних мов з нотаріальним посвідченням польського перекладу документа нотаріусом, у разі потреби.
Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката у Польщі, реєстрація бізнесу в Польщі, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, стягнення боргів в Польщі, юридичне супровождення бізнесу у Польщі, реєстрація та захист авторських прав в Польщі , адвокат по спадкових справах в Польщі, послуги бюро перекладів іноземних мов та інші послуги.

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.